Vyrovnaná partie s lídrem soutěže

Dukla JM, tým B – Vinoř

Ročník 2009

Tři kola před koncem soutěže nás čekal jeden z nejtěžších soupeřů letošního jara, a to tým TJ Sokol Vinoř. Utkání jsme odehráli na domácí Mikulce v sobotu, 25.05.2019. Naprostý suverén a lídr naší soutěže utrpěl za celou sezónu jedinou porážku, a to podzim právě od Dukly JM. Výsledek jsme chtěli obhájit, ale síly soupeře jsme si byli plně vědomi.

Sestava:Zach, Foltýn, Kozlovskyj, Zemánek, Němec, Dovolil, Meduna, Baleja, Bártů, Nevdashov, Kakos, Hiduts

Utkání mělo naprosto vyrovnaný průběh. Chvílemi jsme soupeře dokázali zatlačit na jeho polovině a úspěšným napadáním a obsazování hráčů ho nepouštěli i na několik minut vůbec k míči. Zápas rozhodlo několik hloupých chyb v obraně. Všechny kluky ale musíme velmi pochválit za statečný výkon, hezké fotbalové utkání plné šancí ke skórování, občas až trestuhodně neproměňovaných.

Výsledek: 4 – 5

Čtvrtiny: 1 – 2, 1 – 0, 1 – 2, 1 – 1

Branky: Meduna 2x, Hiduts 1x, Baleja 1x

Ostatní výsledky uplynulého kola: Čakovice – Barrandov 17:6, ELFA – Hamr 4:6, Bohnice – ČAFC 3:16, Březiněves – Podolí 19:11

Trenéři: Dovolil, Meduna, Knápek

V předposledním kole této sezóny odehrajeme mistrovské utkání na hřišti FC Barrandov, a to v neděli 02.06.2019 od 15:30 hod.