Výkon, který potěšil všechny diváky

HÁJE – SOS, o.p.s. – FK Dukla Jižní Město z.s. 44:26

V příjemné sobotní odpoledne jsme si šli zahrát zápas nedaleko od našeho domovského stánku a to na hřiště týmu FC Háje.

K zápasu jsme nastoupili se 14 hráči. Maki a kluci zase předvedli výkon, který potěšil všechny přítomné diváky, kterých v jihoměstském derby rozhodně nebylo málo. Bruno byl stabilně opora v poli, ale také v bráně nás jeho nebojácné zákroky drželi nad vodou. Univerzál Fandík na druhém hřišti byl stejný případ. Dokáže stejně výborně zahrát předního a zadního útočníka, ale i gólmana. Filip Reigl znovu výborně četl hru a jednou, když byla soupeřova brána prázdná, duchapřítomně a rychle rozehrál aut. Stačil o jeden dotyk více (tj tři celkově), aby gól platil. Filip Bílý se prezentoval nesmírnou bojovností a většímu soupeři rozdával ramínka jako na zavolání. Denis svému týmu pomohl nasazením a také několika brankami. Kubík nastoupil v nových kotníčkových zelených kopačkách, které hned i gólově pokřtil. Maki nastoupila ve slušivé růžové čelence a kluci se na ni nevěděli vynadívat. Ještě více ale kulili oči, když začal zápas a ona měla míč na noze. Marťas na začátku zápasu nebyl ve své kůži. Když si ale uvědomil, že nehraje jen za sebe, ale hlavně za své kamarády-spoluhráče, nastartoval gepardí nohy, k naší bráně nikoho nepustil a k soupeřově se neúnavně dobýval. Luky Vaníček mu v tom jako správný kamarád pomáhal a mnohokrát nás svými gólmanskými parádami zachránil. Marek byl vpředu když jsme útočili, okamžitě vzadu, když útočil soupeř – zkrátka byl zase všude. Alexovi jeho nadšený výkon přinesl hattrick. Volfík, Jirka a Ondra si s chutí zahráli i druhý zápas v ten den a nemalou měrou přispěly k tomu, že jsme dokázali soupeři vstřelit pěkných 26 branek.