Vydřené vítězství

ABC Braník fotbal – FK Dukla JM 25:33 (15:14)

Po fyzicky náročném soustředění nás na úvod čekal soupeř z nejsilnějších – ABC Braník. Chybělo nám několik hráčů, včetně dvou stabilních brankářů, ale také soupeř nastoupil oslaben pouze s jedním hráčem na střídání. Musíme říct, že první půle utkání se nám minimálně na jednom hřišti moc nepovedla, chyběla zejména hra dopředu a lepší výběr prostorů při rozehrávce od brankáře, co nám naopak nechybělo celý zápas byla obětavost a důraz při bránění, ten byl příkladný. V poločase jsme udělali nějaké změny, brankáři šli do hry a chytat šli jiní kluci. Vyloženě to pomohlo, zejména Luky hrál jeden ze svých nejlepších zápasů, pozvedl útočnou hru neskutečným způsobem. Skvěle začali fungoval také kluci, kteří se točili ve středu pole. S obsazením nové pozice záložníka bojujeme, neděle nám ukázala, že máme kde brát.