Vítězství ve velkém stylu

Dukla JM – Union Vršovice

Ročník 2009

Středy máme vyčleněné pro přátelská utkání proti vybraným soupeřům. Tak tomu bylo i dne 02.05.2018, kdy jsme se na dvou hřištích utkali proti soupeři, se kterým jsme se naposledy potkali před 2 lety v Minicupu. Tím soupeřem byl tým Unionu Vršovice. Dohodou mezi soupeři byl systém na hřišti 5 + 1, na který si zvykáme s ohledem na nadcházející sezónu, ve které tento počet hráčů bude již pravidlem. Tentokrát jsme od první do poslední minuty soupeře drtili a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem branek.

 

Sestava 1. hřiště:Dovolil, Meduna, Válek, Bártů, Knápek, Tvrdek, Ešner, Baleja, Topič, Nedvěd, Kakos

Parádní představení ve znamení kanonády předvedli borci na tomto hřišti. Soupeře jsme vzhledem k tomu, že jsme ho v podstatě neznali, nechtěli v žádném případě podcenit, a to se povedlo. Takhle vysoké vítězství jsme ani nečekali. Dočkali jsme se prvního gólového zásahu hlavou v utkání v této věkové kategorii, šťastným střelcem a výhercem obří čokolády, jakožto před cca rokem vyhlášené motivační odměny, se stal Ondra Knápek. Blahopřejeme!!

 

Výsledek: 26 – 2 (8 – 1, 6 – 1, 6 – 0, 6 – 0)

Branky: Ešner 6x, Kakos 3x, Baleja 3x, Tvrdek 2x, Knápek 2x, Bártů 2x, Válek 2x, Meduna 2x, Dovolil 2x, Nedvěd 2x

 

Sestava 2. hřiště: Zouhar, Enenkel, Nevdashov, Volf, Bezouška, Černý, Ginley, Forman, Foltýn, Phi hoang

Zde bylo utkání v režii třech velezkušených borců – Marka Enenkela, Denise Nevdashova a Lukyho Volfa. Tito hráči dirigovali náš tým k přesvědčivému vítězství. I přesto zamrzí 4 obdržené branky, které jsme obdrželi díky své nepozornosti a malému důrazu v obraně.

 

Výsledek: 25 – 4

Branky: Ginley 6x, Enenkel 5x, Volf 4x, Černý 3x, Nevdashov 2, Bezouška 2x, Foltýn 1x, Forman 1x, Phi hoang 1x

 

Celkový výsledek: 51 – 6

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek