Vítězství v derby

SPŘ 2005

FK Dukla JM – FC Háje  (13:12)

Sestava:

1.hřiště: Nguyen F., Čvirk P., Wieluch A., Kuča L., Lejsek M., Míka M., Štěpán P., Láta N., Matoušek D. (7:10)

2.hřiště: Kulhavý J., Vožický J., Koudelka M., Nguyen T., Haišman V., Kudrna M., Riedl T., Obergruber T., Kočovský M. (6:2)

Shrnutí: Předehrávané utkaní jsme sehráli na Mikulce za příjemného počasí s kvalitním soupeřem(ři). Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a čtvrtiny byly rozdílné tak o gól.  Na prvním hřišti jsme nebyli spokojeni s nasazením, chybělo více pohybu bez míče a hlavně dříve dát míč od nohy. Ne, chodit do tří. Na druhém hřišti to bylo lepší a k tomu jsme přidali obětavost a výsledkem bylo, že jsme neprohráli ani v jedné čtvrtině.  Kluci paráda 🙂

P.S. Díky předehrávanému utkaní si víkend zpestříme na turnaji v Drážďanech ve hře 7+1.