Vítězství na závěr podzimu

DJM – Slavoj Podolí  27:7 (16:5)

1. hřiště: 16:4 (5:2,4:0,5:1,2:1)
Sestava: Kuboš (G), Cabalová 1, Šefraná 2, Ondrášek 2, Studený 8, Oth 1, Fišer 2.

2. hřiště:  11:3 (3:1,4:2,0:0,4:0)
Sestava: Jizba (G), Jíra, Cabala 1, Hrdlička 1, Klápa, Vaníček 1, Šefraný, Moucha 1.

Hodnocení:
Do zmrzlého rána jsme se rozjížděli pomalu, ale s přibývajícím časem jsme dostali zápas do naší režie a soupeře zaslouženě porazili. I když skóre mohlo být daleko vyšší v náš prospěch, neboť co jsme opět dokázali zahodit je až neuvěřitelné. Během zimní přestávky sehrajeme dvě zimní ligy s přípravou na hru 7+1, která nás čeká již od příští sezóny. \Přes zimu se také pokusíme připravit na jarní část soutěže tak, abychom vylepšili naše postavení v tabulce po podzimu a hlavně dotáhli dobře rozehrané zápasy do vítězného konce.

Děkujeme všem rodičům, prarodičům a fanouškům za Vaši neustálou podporu v průběhu celého podzimu.