Vítězný vstup do jarní části sezóny

U-10:

FK Dukla JM  –  Slavoj Podolí  18:11

1.hřiště –  6:6 (1:2, 2:1, 3:1, 0:2)
Sestava: Bednářová (G), Šefraná – 1 , Vaníček, Štěpán, Ondrášek – 5 , Kuboš, Hubáček, Klápa.

Opatrné utkání na úvod jara. Po rozpačitém začátku pomalu jsme soupeře začali přehrávat, ale chybí nám lehkost a havně góly. V zápase byly vidět pěkné kombinace, ale i nějaké chyby. Bohužel do poslední čtvrtiny jsme vstoupili méně soustředění a to nás nakonec stálo v tomto minizápase vítězství.

2.hřiště –  12:5 (1:1, 4:2, 4:2, 3:0)

Sestava: Malina (G), Cabalová, Jíra, Šefraný -2-, Studený – 5, , Cabala – 4-, Hladík – 1.

Na druhém hřišti jsme předvedli výborný výkon. Od začátku jsme soupeře přehrávali ve všech směrech. Hosté se dostali do pár šancí pouze, když jsme nedokázali zpracovat dlouhé nakopávané balóny od brankáře, po zemi se na naši polovinu vůbec nedostali.

Z naší strany bylo vidět velké nasazení, bojovnost, rychlá kombinační hra a v soubojích jeden na jednoho jsme dokonce převáděli i kličky, které si ještě málokdy dovolíme na tréninku. Dnes naše hráče fotbal vyloženě bavil a byla radost se na ně dívat.

Jediné co můžeme vytknout, je proměňování šancí. Kdybychom dali o patnáct gólů víc, tak by se asi nikdo nedivil, protože šancí jsme dnes zahodili opět docela dost.