Vítězný úvod

FK Sparta Košíře – FK Dukla JM 9:13 (5:7)

První soutěžní zápas po skoro 10 měsících jsme si zahráli proti Košířům. V doplňkové soutěži jsme postavili sestavu složenou z pěti kluků z 2011 a z šesti 2012. Soupeř nastoupil v podobném věkovém rozložení. Na hřišti jsme nakombinovali kluky s obou ročníků k sobě, fungovalo to. Skvěle otevírali hru od brankáře, nabízeli se do volných prostorů, někteří si dali moc pěkné branky. Vstřelených branek mohlo být z naší strany daleko více a výhra výraznější, škoda je taky 4 inkasovaných branek v poslední čtvrtině. V koncovce zápasu jsme trochu i vlivem velkého vedra polevili v poctivém bránění, které jsme praktikovali ve zbytku zápasu. Skvěle zachytali oba brankáři, jak Ota, tak Robin.

Dukla JM: Kantořík (Dolejš) – Popelář (2), Černohous (1), Čvančara (3), Faltys, Kanclíř, Klápa, Míkovec (3), Sadílek (1), Čapek (3).