Vítězný podzim

FK Dukla JM U10 – Slavoj Podolí 35:9 (18:2)

Do posledního zápasu podzimu v Elite šel do hry každý, kdo byl k dispozici, včetně všech kluků, kteří hráli ráno proti Hájům. Podolí jsme smetli, kdy nás opět zdobila bojovnost a výborná hra dozadu. Jako vždy nás trochu trápila koncovka a v druhé půli už i někdy viditelná únava. První část soutěže v Elite jsme prošli bez ztráty bodu, což se nám v minulých letech nikdy nepodařilo. Kluci podávali celý podzim skvělé výkony, kdy nás až na pár výjimek zdobila skvělá obrana, dobrá kombinace a střelba. Proti všem soupeřům jsme vždy dominovali v jedné věci, vždy jsme soupeře dokázali přehrát fyzicky, kluci vydrží makat celý zápas (bez ohledu na to, zda mají v nohách jiné zápasy – dokrývačku, za 2011, za 2013), a to se nám moc líbí.