Vítězná šňůra pokračuje

Dukla JM – Slavoj Podolí

Ročník 2009

V posledním mistrovském utkání na domácím hřišti v letošní sezóně jsme přivítali tým Slavoje Podolí. Silný protivník zaznamenal v posledních zápasech velmi dobré výsledky a tím si vybudoval značný respekt. Naši kluci chtěli navázat na fantastickou šňůru čtyř vítězství v řadě a po taktické bitvě tým Podolí zdolali rozdílem sedmi branek. Obrovský úspěch, kluci, gratulujeme!!

Sestava 1. hřiště:Meduna, Bártů, Knápek, Tvrdek, Nevdashov, Ešner

I přes určité chyby v obranné fázi hry se opět nekompromisně prosazovala naše nejsilnější úderná zbraň – trojice Ešner, Tvrdek, Knápek a v podstatě nám výrazným způsobem určila konečný výsledek. I přes útlum ve třetí čtvrtině nedali na tomto hřišti naši borci soupeři žádnou naději na přijatelný výsledek.

Výsledek: 14 – 7 (4 – 2, 2 – 0, 3 – 4, 5 – 1)

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Válek, Kakos, Baleja, Topič, Nedvěd

Na tomto hřišti to byla hra nervů. Úroveň hry byla velmi vyrovnaná. Ve druhé čtvrtině jsme si vybudovali celkem slušný náskok třech branek, o který jsme po výměně soupeře v druhém poločase zase s přehledem přišly. Nicméně remíza je určitě spravedlivým obrazem předvedené hry.

Výsledek:  7 – 7 (2 – 2, 3 – 0, 2 – 2, 0 – 3)

Celkový výsledek: 21 – 14

Branky: Ešner 6x, Knápek 4x, Baleja 3x, Tvrdek 3x, Dovolil 2x, Nedvěd 1x, Válek 1x, Nevdashov 1x

Trenéři: Tvrdek, Knápek

V posledním letošním ligovém kole na nás čeká velmi silný soupeř a druhý tým této soutěže, tým Xaverova. Utkání vypukne v neděli, 03.06.2018, v 09:45 hod. v Horních Počernicích.