Vítězná podzimní tečka

Dukla JM, A-tým – Slavoj Podolí

Starší přípravka, ročník 2009

Posledním utkáním jsme v neděli 18.11.2018 na Mikulce uzavřeli podzimní část soutěže. Náš A-tým v něm přivítal obávaného soupeře z Podolí. V dramatickém a trochu vyhroceném zápase však naši borci neponechali nic náhodě a uhájili třetí příčku ve své lize, na které přezimují až do jarních odvetných utkání. Hrál se pohledný fotbal, občas zabolel, sem tam ukápla nějaká slzička, ale fotbal je tvrdá hra a to vše k němu patří. Ač to z počátku nevypadalo, soupeře jsme přehráli poměrně jednoznačně.

Sestava 1. hřiště: Meduna, Válek, Nevdashov, Bártů, Tvrdek, Ešner, Topič

Výsledek: 11 – 4

Čtvrtiny: 1 – 1, 2 – 2, 2 – 1, 6 – 0

Některým hráčům poněkud stagnuje forma, někteří nastoupili do zápasu krátce po zranění, nicméně tenhle tým se může spolehnout na svého elitního střelce Máru Ešnera, který opět řádil jak černá ruka a soupeři nastřílel 7 z celkových 11 gólů. Určitě má tato sestava na lepší výsledek, ale gólová kanonáda přišla až na závěr zápasu, kdy šesti góly bez jediného inkasované jsme urvali výsledek v náš prospěch.

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Vrána, Kakos, Baleja, Knápek, Enenkel, Šefraný

Výsledek: 16 – 6

Čtvrtiny: 4 – 1, 5 – 3, 4 – 2, 3 – 0

S lehkou ukřivděností z některých osobních soubojů dokráčela i tato sestava s jistotou na kopačkách k výraznému vítězství. Gólově se probudil Marek Enenkel, který velice pilně a efektivně napadal rozehrávku soupeře. Dva góly ze svých pěti branek vstřelil po velice pohledné akci, kdy tváří v tvář vyběhnuvšímu brankáři zachoval ledový klid a dovolil si ještě parádní kličku tak, aby zakončoval do prázdné branky. Výrazný výsledek podpořil ještě pracovitý Maxík Šefranýa opora Ondra KnápekKájou Balejou.

Celkový výsledek: 27 – 10 (5 – 2, 7 – 5, 6 – 3, 9 – 0)

Branky:  Ešner 7x, Enenkel 5x, Šefraný 4x, Baleja 3x, Knápek 3x, Bártů 2x, Vrána 1x, Válek 1x, Topič 1x

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

Děkujeme všem klukům za píli a snahu, kterou poctivě vyvíjeli v průběhu celého podzimu. Děkujeme všem rodičům za výraznou podporu, péči a pochopení. Gratulujeme klukům ke krásnému průběžnému třetímu místu. Nicméně – jsme teprve v „poločase“…