Vítězná neděle

1. Kolo – Zimní liga ve Střešovicích – 26.1.2020

Tým „A“ – skvělý výkon

1. kolo zimní ligy zastihlo náš tým ve velkém oslabení. Právě probíhající chřipková onemocnění nám vyřadila hned pětici stálých členů „A“ týmu, kterou jsme operativně doplnili fotbalisty „B“ týmu.

Utkání s týmem SK Uhelné sklady bylo pro nás velkou premiérou, protože jsme se s tímto soupeřem ještě nikdy nepotkali. Zápas se odehrál v poměrně vysokém tempu a nabídl všem přihlížejícím divákům velmi kvalitní podívanou. Kluci pokračovali ve svém skvělém výkonu a snažili se důsledně plnit vše, co bylo třeba.  Na našem herním projevu nebylo znát, že z tohoto utkání vypadlo pět stálých opor. Všichni hráči podali perfektní výkon, za který děkujeme.  V poločase jsme měli náskok dvou gólů a v trochu nervózní druhé půli jsme vše zklidnili vstřelením třetí a rozhodující branky. Podařilo se nám udržet čisté konto a to zaslouží velikánskou gratulaci a poděkování.

Výsledek :

FK Dukla JM „A“ – Uhelné sklady                  3 : 0    (2 : 0)

Sestava : Dovolil, Topič, Tvrdek, Knápek, Nedvěd, Enenkel, Ešner, Fedoryk, Hiduts,

(Meduna)

Branky : 1x Topič, 1x Nedvěd, 1x Ešner

Tým „B“ – první body máme doma

Tým „B“ byl stejně postižený velkou marodkou hráčů a tak jsme se dnes doplňovali navzájem. Soupeř SK Roztoky se také řadí mezi soupeře se kterými jsme doposud neměli tu čest.   Do utkání jsme nastupovali s velkým odhodláním a chtěli jsme získat také první body do tabulky.  Odpovědným přístupem jsme se snažili soupeři znepříjemnit rozehrávku a narušovat jeho kombinace. Stejně se však díky drobným chybičkám v obraně poprvé rozvlnila síť za zády našeho brankáře. S tímto handicapem jsme se však prali opravdu statečně a do konce prvního poločasu se nám podařilo skóre srovnat. Do druhé půle jsme tedy nastupovali za stavu 1:1 a přetahování o osud utkání jsme dokázali strhnout na naší stranu, když se projevila větší herní vyzrálost našeho nakombinovaného týmu. Dařilo se nám potrestat chyby soupeře a druhý poločas jsme zvládli vyhrát s jednoznačným výsledkem 5:0.  Celému týmu patří poděkování za předvedené výkony a také gratulace k prvním bodům do tabulky zimní ligy.

Výsledek :

SK Roztoky  – FK Dukla JM „B“                1 : 6    (1 : 1)

Sestava : Zach, Dovolil, Zemánek, Hiduts, Fedoryk, Kakos, Vihan, Vrána, Kozlovskyj, Knápek, Ešner

Branky :  5x Knápek, 1x Kakos