Vezeme tři body

V sobotu jsme odehráli ve stejný den i čas obě soutěže a z obou vezeme po třech bodech.

SK Střešovice – DJM  15:16 (9:11)

1. hřiště: SKS – DJM 11:6 (6:2)
Sestava: Bartusek, Šalát, Cabalová, Hrdlička, Cabala, Volf R., Klápa, Moucha, Malina, Kanclíř.
2. hřiště: SKS – DJM  9:5 (7:4)
Sestava: Kuboš, Šefraná, Jíra, Ondrášek, Vaníček, Oth, Hledík, Smolík, Šefraný, Pýcha.

Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale po změně stran jsme se strachovali o vítězství. Na prvním hřišti fungovalo vše skvělě až na individuální chyby ve druhém poločase a na naší nemoc; proměňování šancí. A že jich bylo!
Na druhém hřišti to poněkud vázlo. Hlavně ve druhé půli. Nebyli jsme schopni si kloudně dát 2-3 přihrávky. Vše jsme odbojovali a ještě nás v posledních minutách podržel Maty v bráně.

SK Slávia Praha – dívky – DJM  6:11 (4:7)

Sestava: Bednářová, Kohoutkovi,, Čapek, Vostřák, Jizba, Volf M., Hubáček, Naumkin,

Od začátku se přelévalo skóre na jednu stranu a chvíli na druhou. Ke konci poločasu jsme odskočili do trháku, který jsme udrželi až do konce.