Velmi solidní výkon

Turnaj č. 11

Starší přípravka, ročník 2009

V jedenáctém turnaji v řadě v rámci zimní přípravy se v sobotu, 02.03.2019, oba naše týmy prezentovali útočnou hrou a velkým tahem na branku. Jen díky jedinému obdrženému gólu navíc náš žlutý tým neurval pro sebe tradiční první místo, zato červený tým díky lepšímu skóre obsadilo slušivé třetí místo. Matematicky i objektivně vzato – poměrně spravedlivé umístění. Nejlepším střelcem turnaje a s radostí přiznejme, že i zaslouženě nejlepším hráčem turnaje, byl vyhlášený Jáchym Topič.

Sestava žlutýtým: Meduna, Dovolil, Baleja, Nevdashov, Enenkel, Hiduts, Kozlovskyj

Maksíka Hidutsei Karlose Kozlovksyhodělá nejen individuální trénink, s kterým započali na začátku tohoto roku, ale především jejich nadšení a zápal hrát fotbal, úplně jiné fotbalisty, než kterými byli před půl rokem. Zbytek týmu ukazoval rychlý kvalitní fotbal, vpředu nebezpečný, se spoustou zahozených šancí.

Sestava červenýtým: Zach, Válek, Kakos, Topič, Nedvěd, Foltýn, Zemánek

Spolehlivý výkon směrem dozadu předvedli oba beci – Jirka Kakos Honzou Válkem. Směrem dopředu naprosto dominoval Jáchym Topič, bohužel si kolikrát neměl s kým narazit. Jeho spoluhráči přestávali hrát zřejmě ohromeni úžasem z Jáchymových kliček.

Výsledky:

Meteor – Ďáblice                   0 – 2

Čakovice – DJM žlutá            0 – 0

DJM červená – Meteor          3 – 0 (Topič 2x, Kakos 1x)

Ďáblice – Čakovice                1 – 2

DJM žlutá – DJM červená      2 – 1 (Baleja 1x, Dovolil 1x – Topič 1x)

Meteor – Čakovice                0 – 3

Ďáblice – DJM žlutá               0 – 1 (Enenkel 1x)

DJM červená – Čakovice       0 – 2

Meteor – DJM žlutá               1 – 4 (Enenkel 2x, Nevdashov 2x)

Ďáblice – DJM červená          2 – 2 (Topič 1x, Nedvěd 1x)

Pořadí Tým Výhry Remízy Prohry Vstřelené góly Obdržené góly Body
1. Avia Čakovice 3 1 0 7 1 10
2. DJM žlutá 3 1 0 7 2 10
3. DJM červená 1 1 2 4 2 4
4. Ďáblice 1 1 2 3 3 4
5. Meteor (2010) 0 0 4 1 12 0

Trenéři: Dovolil, Meduna, Knápek

První mistrovské utkání se rychle blíží, takže nás v rámci zimní přípravy čekají dva poslední halové turnaje a dva venkovní přípravné zápasy. Předposlední z turnajů se odehraje příští neděli, tj. 10.03.2019 od 8:30 hodin ve sportovní hale v Říčanech u Prahy, tentokrát budeme už pálit na velké brankya proti následujícím soupeřům: Radošovice, Čestlice, Vyžlovka, Rapid Psáry, FK Ústí nad Labem, Dobřejovice + 2x DJM.