Velmi přesvědčivá výhra

FK Dukla JM SP 2021 U10– SK Hostivař 41:11 (19:3)

V neděli dopoledne kluci svým výkonem navázali na předcházející týden a druhou půli proti Braníku. S Hostivaří předvedli přesvědčivý výkon, kterému nebylo moc co vytknout. První hřiště svého soupeře rozebralo hned v první čtvrtině a pokračovali v tom až do konce zápasu. Byl to moc krásný fotbal, který okořenily dva nádherné góly hlavou po rohu. To na druhém hřišti také padaly góly po rohu, ale jiné. Pěkně z náběhu po cílených nahrávkách. Druhé hřiště vyhrálo, i když ne tak přesvědčivě jako to první. Proti byla koncovka a zejména postavené tyče, kdy konstrukci branky jsme trefili snad desetkrát. Nicméně na obou hřištích jsme skvěle drželi postavení, v podstatě jsme nepouštěli soupeře do hry z jejich rozehrávky, a naopak my otvírali hru podle našich představ. Nechyběl neustálý pohyb a také nápadité kombinace. Možná v koncovce zápasu přišlo malé polevení, kdy si každý chtěl dát nějaký ten gól a z toho plynulo několik zbytečných chyb. Stále je na čem pracovat, ale za neděli musíme hlavně chválit.