Velmi cenný skalp

Aritma Praha – Dukla JM

Ročník 2009

Tradičně na Aritmě ve všední den, pátek 11.05.2018, jsme odehráli další mistrovské utkání. Ambice nebyly vysoké, Aritmu jsme dosud nikdy neporazili, cestovat v pátek na pátou hodinu přes celou Prahu je spojené s velkým časovým stresem způsobeným předvíkendovou dopravní špičkou. Poté, co se nám podařilo s půlhodinovým zpožděním na Aritmě shromáždit kompletní tým, vyběhli naši borci na krásný přírodní trávník ve velmi dobrém fotbalovém a psychickém rozpoložení, vhodně namotivovaní. Celý zápas jsme měli lehce navrch, góly dostávali pouze po zbytečných chybách, nebylo jich moc a naopak se docela dařilo střelecky. Vítězný výsledek byl tvrdě vybojovaný a naprosto zasloužený.

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Knápek, Tvrdek, Ešner, Nevdashov, Kakos

Výsledek: 9 – 16 (0 – 1, 4 – 6, 3 – 3, 2 -6)

Na tomto hřišti opět nekompromisně úřadovala naše silná útočná trojice Makarov – Larionov – Krutov, tj. Ešner – Tvrdek – Knápek. Tato nezastavitelná lajna nastřílela soupeři dohromady 15 z celkových 16ti vstřelených branek. Výborně a nekompromisně jim záda kryli důrazní obránci Nevdashov – Kakos. Jistým výkonem v brance podpořil vítězství Kubík Meduna. Předvedené hře není co vytýkat. Chvílemi se jednalo o hru na jednu branku. Kluci si zasloužené vítězství náležitě užili.

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Baleja, Enenkel, Nedvěd, Bártů, Topič

Výsledek: 12 – 12

Svými výkony v posledních týdnech si naprosto jasně řekl o kapitánskou pásku pro toto utkání Kája Balejaa svůj tým táhl k jedinému cíli jako vzorný kapitán. Gól sice nedal, ale byl určitě nejviditelnějším hráčem na hřišti. Naběhal opět spoustu kilometrů a poctivě pracoval v defenzívě. Parádní výkon v brance předvedl, jako již tradičně, Kuba Dovolil. Zásoboval naše útočníky krásnými přihrávkami a posílal je do smrtících brejků. Přestože naši útočníci dělali vše, na co jim nohy stačily, trápila je nízká produktivita, která v celkovém zúčtování stačila na spravedlivou remízu. 

 

Celkový výsledek: 21 – 28

 

Branky: Ešner 6x, Knápek 6x, Nedvěd 5x, Tvrdek 3x, Bártů 3x, Topič 2x, Kakos 1x, Dovolil 1x, Enenkel 1x

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek

 

Další utkání nás čeká opět doma, na Mikulce, a to v neděli 20.05.2018 od 12:30 hod. proti jihoměstskému rivalovi Hájům.