Velký sportovní zážitek

Dukla JM 2009 vs. Dukla Praha 2010

V pondělí, 09.10.2017 nás na Schulhoffce čekal nevšední sportovní zážitek – soupeř velkého jména, tým Dukly Praha. Zápas se odehrál na třech hřištích, velký prostor k prezentaci svého fotbalového umění dostal každý z našich malých fotbalistů. Utkání se muselo líbit i samotnému Pedrovi VALEROVI, který napínavé představení zaujatě pozoroval a fandil našim borcům od začátku až do konce.

Sestava 1. hřiště: Tvrdek, Knápek, Meduna, Enenkel, Bártů, Válek, Ešner

Zkušenost zde zvítězila nad mládím. Statečný soupeř nedokázal našim ostrostřelcům čelit. Ešny opět ve střelecké formě, Pájovi Tvrdkovi se také střelecky zadařilo, Mára Enenkel potvrzuje dlouhodobě vzrůstající formu, Kuba Meduna má v noze dynamit, Knapík tradičně hattrick. Pánové bravo! Jen si tento výkon pořádně vrýt do paměti a zopakovat ho např. v neděli proti stejně starým borcům z Aritmy a dalším soupeřům…

Výsledek: 28 – 4

Branky: Ešner 8x, Tvrdek 6x, Enenkel 5x, Meduna 4x, Knápek 3x, Válek 2x

Sestava 2. hřiště: Zouhar, Vamberský, Nevdashov, Kakos, Volf, Vrána, Bezouška, Carmine

Velmi vyrovnaný zápas skončil těsně ve prospěch soupeře. Blýskl se Denis Nevdashov a hbitý Volfík, každý vstřelil po 4 gólech. Všichni ze sestavy však odehráli výborné utkání.

Výsledek: 11 – 13

Branky: Nevdashov 4x, Volf 4x, Kakos 1x, Vrána 1x, Bezouška 1x

Sestava 3. hřiště: Hoang, Zach, Kalmus, Shvets, Forman, Nedvěd, Černý, Vlastník

Zde máme co dohánět, o rok mladší soupeř byl nesrovnatelně lepší v práci s balónem a kreativitě směrem do útoku, v tom jsme dostali pěknou lekci. Pozitivní je, že se nám více a více tito kluci rozehrávají a získávají zápasové zkušenosti. Míša Nedvěd vyniká v rychlosti, má tah na branku. Kirill Shvets výborný v bráně na základní čáře, v poli pak velmi dobře kondičně vybavený. Maty Černý velmi agilní, důrazný, zarputilý. Toni dal svůj první zápasový gól! GRATULACE!

Výsledek: 8 – 26

Branky: Černý 3x, Nedvěd 3x, Shvets 1x, Hoang 1x

Celkový výsledek: 47 – 43

Rádi bychom tímto poděkovali soupeři za to, že za námi přijel na Jižní Město až z Julisky a za krásný sportovní zážitek. Děkujeme všem rodičům za podporu a diváckou kulisu. Ctí pro nás bylo i to, že se na naše utkání přijel dokonce podívat a celé sledoval i trenér A-týmu Dukly Praha, p. Jaroslav Hynek.

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek