Velké derby Prahy 11

Novou sezonu jsme zahájily  s týmem mladších žáků B hned velkým derby PRAHY 11. Soupeřem byl tým Háje a dal se čekat vyrovnaný,ale tvrdý zápas. Vzhledem k tomu ,že na soustředění jela jen malá hrst hráčů a na prázdninové tréninky byla účast také slabá,byl trochu problém poskládat kompletní sestavu,ale v září se již účast na trénincích začíná lepšit a myslím že máme na to postavit komplet dobrý tým do této sezony.

Sestava:

Sam Blumenthal brankář, Jakub Šinágl,Martin Flieger,Jaška Šimon,Kudrna Michal,Sedlák Jiří, Kučera Matyáš,Sedlák Jan,Dirbák Lukáš,Kvasnička Štěpán,Strouhal Richard,Žáková Tereza, Procházka Daniel,Dudek Michal.

Vstup do zápasu se nám vydařil a nutno říci že i po celou dobu zápasu jsme byli velmi vyrovnaným soupeřem a mnohdy i lepší.Bohužel jsme ,ale nedokázali proměnit 3-4 tutové šance na gól a naopak soupeř vytěžil ze zápasu maximum. Herní projev byl nicméně velmi dobrý a je nutno všechny kluky a Terku pochválit i když nám vítěztví uteklo a nakonec jsme prohráli 3-1.Velmi dobrý a jistý výkon podal i brankář. Možná byla trochu škoda že diváků bylo více z Hájů a ta hrst našich nedokázala vytvořit dostatečnou kulisu, aby kluky hnala k ještě lepšímu a bojovnějšímu výkonu.

Trenéři: Šturc,Šťastný