Velká paráda proti dosud neporaženému celku

TJ Sokol Vinoř – Dukla JM, tým B

Ročník 2009

Těžko najít vhodná a dostatečná slova chvály!!! V utkání podzimu našeho B-týmu proti dosud neporaženému celku soutěže, týmu TJ Sokola Vinoře, jsme v úterý, 23.10.2018 chtěli potvrdit hezké výsledky z posledních kol. Porazili jsme tým Hamru, remizovali v dramatickém utkání proti Březiněvsi a v minulém kole hrdinsky zdolali třetí tým tabulky, tým ČAFC. Ale porazit suverénního lídra celé ligy? Fotbalisty, kteří dosud neztratili jediný bod? Tým, který neprohrál poslední dva roky jediné utkání? Tak o tom se nám mohlo dodnes pouze zdát. Každopádně to, co B-tým Dukly JM, roč. 2009, dokázal na soupeřově horké půdě, přesahuje všechny sny a všechna očekávání. V jednom z nejhezčích a nejnapínavější zápasů v dějinách tohoto týmu jsme fenomenálním způsobem a především díky strhujícímu a mocnému závěru porazili neporažené, zdolali nezdolané a přestříleli tým, který nebyl a není zvyklý dostávat příliš mnoho gólů. Za famózního povzbuzování nejvěrnějších fanoušků jak na stadionu Barcelony a za velmi špatného počasí ukázali naši borci svůj pravý charakter a zaslouženě vyhráli po nádherném týmovém výkonu!!!

Sestava:Dovolil, Meduna, Ešner, Nevdashov, Baleja, Kakos, Kalmus, Foltýn, Tvrdek, Knápek

Toto jsou jména hrdinů! Žádné utkání v Lize Mistrů nemělo takový náboj s „happy endem“ pro náš tým, jako právě toto utkání ve Vinoři. Nebudeme chválit jednotlivce, každý z uvedených borců splnil v zápase přesně to, co se od něho očekávalo. Každý přispěl svou trochou do mlýna tak, aby výsledkem byl nejen neočekávaný a parádní výsledek, ale především výborný dojem z fotbalového projevu. Ano, pánové, v tomto zápase jste nechali svá fotbalová srdíčka. Obrovský dík patří všem za nádherné představení. Obrovský dík všem za pozápasovou euforii. Jsme přesvědčeni, že toto vítězství tým ještě více ztmelí a pomůže k dalším hezkým výsledkům v budoucích zápasech našeho týmu.

Výsledek: 11 – 14 (4 – 3, 2 – 2, 2 – 2, 3 – 7)

Branky: Knápek 4x, Tvrdek 3x, Ešner 3x, Baleja 2x, Nevdashov 1x, Dovolil 1x

Děkujeme všem skalním fanouškům, byli jste naším „dvanáctým“ hráčem!

Trenéři: Dovolil, Meduna, Knápek

V posledním kole podzimu nás 04.11.2018 čeká na Mikulce tým Barrandova. Rádi bychom zakončili podzimní část soutěže dalším vítězstvím…