V novém roce 2 prohry.

ZL Střešovice:

FK Dukla JM – Kbely 1:6 (1:2)

Sestava: Jizba (G), Malina, Naumkin, Pýcha, Hlaváč, Hladík, Hubáček, Vostřák, Čapek, Kanclíř, Bednářová, Fišer, Kohoutek Petr a Lukáš.

Branka: Hlaváč.

FK Dukla JM  –  Viktoria Žižkov  1:17  (0:9)

Sestava:  Fišer (G), Jizba, Smolík, Naumkin, Plichta, Bednářová, Malina, Hladík, Hubáček, Kanclíř.

Branka: Hubáček

ŽK: Jizba

Hodnocení:

I když jsme podali mnohem lepší výkon než minulý týden (1:6 s Kbely), Viktorka byla v tomto zápase nad naše síly.

Obrana dnes při neúčasti obvyklých opor na hřišti prakticky nebyla, pokus o přechod do útoku z naší strany končil většinou už před vápnem soupeře, a když už jsme se do slibné pozice k ohrožení branky soupeře dostali, tak nás to tak zaskočilo, že jsme místo střelby počkali, až nám soupeř míč opět sebere. Kája si při své premiéře v brance také zrovna nevybral svůj nejlepší den, ale těžko mu něco vyčítat, když se na něj neustále valila přesila tří a čtyř hráčů v bíločerveném stínovaná pouze jedním hráčem ve žlutém.

Dnes jsme prostě řešili herní situace úplně jinak, než jsme měli. Při naší rozehrávce jsme soupeře spíše obsazovali, a když měl míč soupeř, tak jsme se pro změnu uvolňovali…, proto je výsledek zápasu po zásluze, takový jaký je.

Nicméně i na týmově špatném výkonu můžeme hodnotit některé individuální výkony jednotlivců pozitivně.

Příští týden budeme mít prostor na reparát ve čtvrtém kole zimní ligy v zápase proti Uhelným Skladům.