V druhém poločase jsme rozhodli

Mladší žáci U-13

FK Viktoria Žižkov : FKDJM  3:10 (2:2)

Sestava: Kornfeld, Hladík, Volf M., Smolík, Ondrášek, Kuboš, Volf R., Bryscejn, Pýcha, Šalát, Novotný, Cabala, Moucha, Oth, Klápa.

Střelci: Kuboš 2x, Bryscejn 2x, Ondrášek 2x, Oth, Klápa, Novotný, Volf R.

Shrnutí: Dnešní utkání jsme hráli na UMT Pražačka. Menší rozměry hřiště předpovídaly, že hra bude plná soubojů 1:1 a bude dnes potřeba hrát rychleji míč od nohy. Od začátku zápasu jsme byli lehce lepší, vytvářeli si šance, ale také je zahazovali. A jak to bývá, první střela domácích na naší branku a byl z toho gól. Prostřídali jsme a ihned srovnali skóre. Poté zvýšili, ale bohužel těsně před poločasem domácí srovnali po naší špatné rozehrávce. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět dobře a rychle vstřelili třetí branku. Trest přišel během 2 minut. Penalta, kterou ještě Adam vyrazil, ale domácí  z dorážky srovnali výsledek. Poté přišla pěti minutová pasáž, kdy jsme vstřelili 3 branky za sebou a až do konce zápasu jsme kontrolovali hru a postupně navyšovali skóre. Celkem slušně jsme se popasovali s menším hřištěm, rychle jsme dávali míč od nohy, pohyb směrem dopředu byl dobrý, akorát hra 1:1 tam máme stále rezervy.

Příští utkání v lepší době 😀