Úvod zápasu nám vyšel

Mladší žáci U-12/U-13

FAAZ : Mladší žáci „A“  2:6 (1:6)

Sestava: Vagenknecht, Koptiš, Bednář, Kavan, Prüher, Poustka, Stříbrský, Ondrášek, Novotný, Szef, Cabala, Soukup, Zouhar, Šalát.

Střelci: Zouhar 2x, Stříbrský 2x, Prüher, Ondrášek.

Shrnutí: Úvod zápasu nám vyšel na výbornou, z prvních 5ti jsme proměnili 5 gólů. Domácí jsme tlačili a vytvářeli si další šance. Před koncem poločasu jsme špatně rozehráli od branky, čehož  domácí využili ke vstřelení branky. Těsně před poločasem jsme dali 6. branku. Nástup do druhého poločasu ale byl naprostým opakem prvního. Domácí nás zatlačili k našemu vápnu. Po 10ti minutách jsme hru opět vyrovnali, ale kupili jsme mnoho nepřesností a řešili útočné akce zbrkle. Po další špatné rozehrávce jsme dali další šanci domácím ke snížení skóre. Druhý poločas byl z naší strany spíše boj než fotbal. Do dalších zápasů nám určitě jeden dobrý poločas stačit nebude, stále máme, co zlepšovat.