FK Dukla JM : Meteor Praha  4:2 (3:1)

Sestava: Prüher, Poustka, Bednář, Štěpán, Kapek, Obergruber, Krameš, Němec, Novotný, Bartoš,
Nguyen M., Tichý, Kulhavý.

Střelci: Tichý, Němec, Obergruber, Krameš.

Shrnutí: Do dnešního utkání jsme vstoupili v totožné sestavě jako v prvním utkání. Jsme stále v období, kdy hledáme sestavu, abychom i po prostřídání byli stále na hřišti konkurence schopni. Kluci ročníku 2007 se stále rozkoukávají a nám trenérům ukazují, jak se kdo z nich rychle adaptuje na větší hřiště, rychlejší tempo a jak vstřebávají taktické prvky ve hře. Proto máme stále hru neurovnanou. Ale k zápasu. V prvních patnácti minutách jsme vstřelili tři branky a měli ve hře navrch. Závěr prvního poločasu už hosté byli více na míči. A po překopnutí obrany nám jejich hráč utekl a upravil poločasové skóre na 3:1. V úvodu druhého poločasu jsme měli dvě obrovské šance které, jsme bohužel neproměnili. Hosté byli od této chvíle lepší na míči a my jsme se snažili po zisku balónu vyrážet do rychlých brejků. Z jednoho takového jsme vstřelili další uklidňující gól. Hra se srovnala a byla spíše od vápna k vápnu. Hosté na konci utkání vstřelili další branku, po nedorozumění brankáře s obráncem, kdy si ani jeden nezařval mám na dlouhý míč za obranu a hostující hráč neměl problém dát gól do prázdné branky. Dnešní zápas byl opět zase o stupeň rychlejší než minulý týden a našim klukům se zatím daří přizpůsobovat se rychlosti a tvrdosti hře. Máme však i stále před námi hodně práce na odstraňování nedostatků ve hře.
Příští utkání hrajeme 21.8. od 17 h s Motorletem Praha na hřišti v Řeporyjích.