Utrápené vítězství

Aritma Praha – Dukla JM, A-tým

Starší přípravka, ročník 2009

Opět se ukázalo, že mistrovská utkání ve všední dny nám moc nejdou. V pátek, 26.10.2018, jsme zavítali na hřiště pražské Aritmy. Tentokrát jsme se sešli i docela včas, ale na klucích byla po celý zápas vidět únava a nepozornost. Navíc začínáme trochu válčit s marodkou. Přes všechny obtíže jsme rádi, že toto důležité utkání dotáhli kluci do vítězného konce.

Sestava 1. hřiště: Meduna, Nevdashov, Válek, Tvrdek, Ešner, Topič, Zouhar

Výsledek: 3 – 18

Čtvrtiny: 0 – 3, 1 – 4, 1 – 5, 1 – 6

Ani v tomto utkání si Marek Ešner nijak nesnížil svůj neuvěřitelný průměr necelých 9 branek na utkání. Přes jednoznačný výsledek se góly a vítězství nerodili lehce. Bylo to tak nějak utrápené. Možná jsme namlsaní krásnými výhrami z předchozího kola proti Střeškám a s B týmem proti Vinoři. Pro vítězství v posledních dvou utkáních podzimu proti FA a Podolí však budeme muset výrazně zabrat.

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Kakos, Baleja, Knápek, Bártů, Enenkel

Výsledek: 3 – 11

Čtvrtiny: 0 – 1, 0 – 2, 1 – 6, 2 – 2

Když z cca 50 střel na branku dáme pouhých 11 branek, je to smutné a nezavdává to hledat slova chvály. Trápila nás silná neschopnost trefit branku, a to i přesto, že poslední dva měsíce na trénincích střelbu intenzivně trénujeme. Kluci se hnali na soupeřovu branku hlava nehlava, občas za sebou bez výraznější známky zájmu nechávali soupeřovi hráče. S podivem je, že jsme inkasovali pouze tři branky. Mohlo být daleko hůře.

Celkový výsledek: 6 – 29 (0 – 4, 1 – 6, 2 – 11, 3 – 8)

Branky: Ešner 10x, Enenkel 6x, Knápek 4x, Tvrdek 2x, Nevdashov 2x, Válek 2x, Topič 2x, Baleja 1x

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

V neděli, 04.11.2018, se utkáme na Mikulce v předposledním zápase podzimní části sezóny s Fotbalovou akademií.