Úspěšný vstup mladší přípravky 2008 do soutěže.

I když jsme se museli v prvním zápase obejít hned bez několika tradičních opor, úvodní zápas jsme zvládli nad očekávání dobře.

FK Dukla JM vs. SC Xaverov 26 : 13

1.hřiště (15:4)

Sestava: Maty Kuboš, Ríša Volf, Matouš Bryscejn, Vašek Malina, Laura Šefraná, Viktor Oth,

Danča Bednářová (do 3.čtvrtiny), Jonáš Topič (od 3.čtvrtiny).

Úvod zápasu byl z naší strany trochu opatrnější, sice jsme výborně bránili, ale chyběl nám trochu pohyb více našich hráčů směrem k soupeřově brance. Naštěstí se nám podařilo rychle vstřelit góly a jakoby nám tím narostla křídla. Neustálým napadáním jsme soupeře nenechali hrát a po zisku míče jsme si individuálně nebo i pomocí přihrávek vytvářeli šance, které jsme dokázali proměňovat.

Branky: Matouš 7, Jonáš 3, Vašek 2, Laura, Ríša, Maty.

Na některé akce byla radost se dívat a všichni si za výkony zaslouží velkou pochvalu.

Radim

1. hřiště: (11:9)

Sestava : Filip Kanclíř, Matěj Jizba, Matyáš Čapek, Max Šefraný, Ondra Smolík, Jakub Kohout, Vládík Anděl, Danča Bednářová (od 3. čtvrtiny)

V prvních dvou čtvrtinách kluci nastoupili proti silnějšímu výběru s Filipem (1.čtvrtina) a Vládíkem (2. čtvrtina) v brance a rozhodně se neztratili. Bojovnosti nahrazovali prvotní nervozitu s prvního soutěžního zápasu a proti silnějšímu soupeři statečně bojovali o každý balón a uhráli solidní výsledek 2:6.

Do druhé půle zápasu s Dančou v bráně a proti druhému výběru se už kluci víc osmělili a začali se víc prosazovat v koncovce o čemž svědčí i výsledek 9:3, na kterém se nejvíc podíleli Matěj J. a Ondra S.

Všem hráčům patří veliký dík za neustálou bojovnost a chuť do hry.

Branky : Matěj J. – 4 góly, Ondra S. – 3 góly, Matyáš Č. a Vládík A. po 2 gólech.

Igor

Závěrem zveme všechny příznivce na příští zápas, který odehrajeme na Hájích (UMT – Schulhoffova) 12.9.2015 od 10:00.