Úspěch byl blízko

Dukla JM, A-tým – Meteor Praha

Starší přípravka, ročník 2009

Po předváděných výkonech proti Admiře a na Ondrášovce jsme si na Meteor, který jsme dosud nikdy neporazili, dost věřili. Možnost přepsat dějiny jsme měli v neděli, 16.09.2018 na Mikulce. Předvedli jsme dosud nejhouževnatější výkon proti tomuto soupeři a chybělo opravdu málo…

Sestava 1. hřiště: Meduna, Tvrdek, Knápek, Nevdashov, Vrána, Topič, Válek

Výsledek: 7 – 7

Čtvrtiny: 3 – 1, 0 – 1, 2 – 3, 2 – 2

Ve třech ze čtyř čtvrtin jsme zde dostali gól v poslední vteřině před písknutím konce čtvrtiny. Náhoda? Nekoncentrovanost? Chyběl klid při práci s míčem, jinak remíza je zaslouženým a fenomenálním úspěchem tohoto týmu.

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Baleja, Enenkel, Bártů, Nedvěd, Černý, Šefraný

Výsledek: 6 – 12

Čtvrtiny: 1 – 3, 1 – 3, 3 – 2, 1 – 4

Po dlouhé době jsme nijak zvlášť nezaspali v úvodu utkání. A přestože tomu výsledek neodpovídá, byli jsme ve třech čtvrtinách jasně lepším týmem. Spálili jsme spoustu šancí a nervozita v zakončení nám vzala naději na vítězství v utkání.

Celkový výsledek: 13 – 19 (4 – 4, 1 – 4, 5 – 5, 3 – 6)

Branky: Šefraný 3x, Vrána 2x, Válek 2x, Nedvěd 1x, Bártů 1x, Baleja 1x, Topič 1x, Tvrdek 1x, Knápek 1x

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

Příští týden v neděli 23.10.2018 v 9:00 hod. hrajeme ve třetím kole soutěže venku proti dalšímu velmi silnému soupeři, týmu Xaverova.