Uklidnění a zasloužená výhra

U 11

FK Dukla JM : FC Háje   (19:14)

Sestava:

1.hřiště: Bryscejnová, Kapek, Krameš, Nguyen F., Nováková, Novák, Obergruber  (11:5)

2.hřiště: Vagenknecht, Míka, Kulhavý, Štěpán, Pampurik, Kendra, Berisha, Razesberger  (8:9)

Hodnocení: Dnes nás čekal městský rival z Jižního Města. Celý zápas proběhl v pěkné kulise, kdy rodiče obou týmu podporovali svůj tým. První čtvrtina na obou hřištích byla z naší strany hodně neurovnaná a po jejím skončení by bookmakeři na nás nevsadili ani halíř – celková prohra 7:1.  Míče jsme až moc tahali, auty si házeli na kolena a pomalu plnili své úkoly na hřišti. Po první čtvrtině přišel lehký pohovor a zároveň uklidnění kluků na míči. Udělali jsme přeskupení v řadách, nabádali jsme kluky si více přihrávat a rychleji dodržovat danou taktiku. Od druhé půle se začal vývoj skóre otáčet pomalu na naší stranu. Od třetí čtvrtiny jsme už pouštěli hosty pouze do ojedinělých brejků a sami si vytvářeli mnoho šancí. Jen na prvním hřišti jsme rozezvučeli 7krát brankovou konstrukci. Na prvním hřišti jsme udrželi ve druhé a třetí čtvrtině 0 a na druhém ve třetí a čtvrté čtvrtině také. Škoda že nám utekl začátek utkání. Kluky ale musím velmi pochválit a sami kluci viděli, že když se dodržuje, co si řekneme, výsledky přicházejí a i z předvedené hry mají sami radost. I přes marodku jsme s ostatními kluky dokázali utkaní zvládnout a postupně dokráčet ke sladkému vítězství.  V neděli zajíždíme na Podolí. Tak pojďme znovu si kvalitně zahrát a udělat si radost vítězstvím.