Slavoj Vyšehrad : FK Dukla JM   13 : 11

Sestava:

1.hřiště: Riedl T., Vožický J., Koudelka M., Nguyen T.K., Lejsek M., Haišman V., Vyjídák J., Kudrna M.

2.hřiště: Kulhavý J., Kapek M., Míka M., Nguyen F., Obergruber T., Krameš J., Tichý J., Štěpán P.,

Shrnutí: První hřiště zaslouží pochvalu i přes prohru. Ano, takto by jste měli hrát v každém zápase. Kluci měli nasazení, dřeli o každý míč, snažili se dodržovat určitou taktiku a hlavně, konečně tam byla častější střelba. Na druhou stranu, jsme se opět nevyvarovali několika laciným gólům, při rozehře od branky. Pozitivum, v minulém zápase jsme už dokázali remizovat v určitých čtvrtinách, v dnešním zápase jsme třetí čtvrtinu vyhráli a v poslední remizovali. Soupeřem na našem hřišti byl tým Nuslí. Celkové skóre – 9 : 5
Na druhém hřišti jsme měli po celý zápas mírnou převahu. Ve druhé čtvrtině jsme vyhráli dokonce poměrem 5 : 0. Kluci hráli také s nasazením a fotbalovosti. Super. V tomto zápase měli domácí dobře postavenou branku. Tyčky a břevno hrály prim na Vyšehradě.
Jen škoda těch neproměněných šancí, zápas mohl být o něco veselejší i přes výhru na tomto hřišti. Celkové skóre – 4:6