Turnajový test ve Zbuzanech

Ročník 2010

Se ctí odehraný turnaj

První zimní turnaj tohoto týmu se odehrál ve zbuzanské hale v neděli, 26.11.2017. V poměrně silné sestavě nám utekl začátek a než jsme se stačili rozkoukat, měli jsme na svém kontě dvě výrazné porážky, nutno uznat, že s velmi silnými soupeři. Prostředním z pěti utkání se naše hra zlomila k lepšímu a výsledkově jsme špatně rozjetý turnaj začali otáčet ve svůj prospěch. Výrazné vítězství nad Sokolem Stodůlky a těsný gólový rozdíl v dramatickém utkání proti Královému Dvoru nám ve Zbuzanech zajistily proslulou „bramboračkou“.

Sestava: Vrána, Volf, Vamberský, Oth, Topič, Zouhar, Kakos, Zimarev Denis, Zimarev Dan

Je zbytečné hodnotit slušně odehraný turnaj slovy „kdyby, kdyby…“, ale v tomto případě uděláme výjimku: „kdybychom“ turnaj odehráli proti soupeřům v opačném pořadí, tedy začali se slabšími a končili proti silnějším, mohl být konečný výsledek výrazně lepší. Po nešťastném začátku kluci dělali, co mohli a po dvou heroických zápasech proti Stodůlkám a Královému Dvoru obsadili důstojnou čtvrtou příčku turnaje a s postupně zlepšující se hrou panovala na konec všeobecná spokojenost. Velká chvála patří Filípkovi Othovi, který po více než dvouměsíční pauze způsobené zraněním na letním soustředění, se opět začíná dostávat do skvělé formy.

Viktoria Plzeň U7 – DJM:      4 – 0

Viktoria Vestec – DJM:         6 – 0

SK Petřín Plzeň – DJM:          4 – 2 (Volf 2x)

Sokol Stodůlky – DJM:           0 – 7 (Volf 3x, Oth 2x, Topič 1x, Vrána 1x)

FK Králův Dvůr – DJM:          1 – 2 (Vamberský 1x, Topič 1x)

Trenér: Knápek

Moc děkujeme všem rodičům za mohutné povzbuzování a všeobecnou podporu.