Turnaj v Drážďanech

V sobotu 3.6. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje v Drážďanech.

Do turnaje jsme přihlásili 2 týmy, U10 a U11.

U11: Bryscejnová, Štěpán, Kapek, Míka, Krameš, Nguyen F., Pampurik, Kulhavý, Nguyen M.

U10: Vagenknecht, Kendra, Soukup, Novák, Nováková, Poustka, Stříbrský, Obergruber, Koptiš, Razesberger.

Turnaj se hrál pravidly 7+1, hrací doba 15minut. Hrálo se na perfektním trávníku, a kluci a holky si to užili. Byli vytvořeny tři skupiny po pěti týmech.

Shrnutí: Ročník 2006 po základní skupině skončil na pěkném 2.místě, s bilancí 3 výher a 2 proher . Vítězové skupin hráli o 1-3 místo, týmy z druhých míst o 4-6 místo. První zápas o umístění jsme zvládli, v druhém nám chybělo kousek od 4 místa, ale v závěru inkasujeme o končíme na pěkném 5. místě s bilancí 3:2. Poslední zápas jsme dohrávali s kluky U10, během turnaje nám začali přibývat zranění.

Ročník U10 skončil na 4.místě ve skupině, s bilancí 1 remíza a 3 prohry. Umístění mohlo být lepší, ale utíkali nám začátky zápasů. Kdy jsme si nechali vstřelit góly, a pak těžko stav doháněli. Ve dvou zápasech naše střelecká nemohoucnost nebrala koncí. Tolik šancí a nic. Tak jsme šli do skupiny o umístění o 10-13. Tady jsme oba zápasy zvládli perfektně, s bilancí 3:0 a bylo z toho celkové 10.místo.

Individuální ocenění turnaje:

Nejlepší střelec: Milan Kapek

Nejlepší brankář: Nikola Bryscejnová

Celkově jsme nabrali nové zkušenosti, turnaj si užili, cestu tam i zpět jsme absolvovali autobusem, tak vše proběhlo perfektně.  Určitě se na tento turnaj opět přihlásíme.

A závěrem bych rád poděkoval všem rodičům, za podporu a skvělé fandění.