Turnaj v Drážďanech 

Zúčastnili se: 
Tým 1: Pampurik, Berisha, Kapek, Kulhavý, Němec, Rypota, Nguyen F., Antuan, Míka, Čunát. Trenéři: Krameš, Míka. 
Tým 2: Vagenknecht, Novák, Bednář, Krameš, Obergruber, Prüher, Stříbrský, Blumenthal, Zouhar, Kavan, Novotný. Trenéři: Kavan, Bednář. 

Shrnutí: Tohoto turnaje jsme se zúčastnili již  potřetí, ale poprvé odjíždíme s medailemi. 
Každý tým odehrál ve skupině 5 utkání, kdy 1. tým skončil na 3. místě a byl odkázán hrát o 5-8. místo, 2.tým skončil ve skupině na 2. místě. 
Následovalo utkání 1 .týmu o to, zda budou hrát o 7-8 místo nebo 5-6. V tomto zápase kluci jasně přehráli tým Grosenhainer FV 4:1 a šli do zápasu o 5-6. místo. 
Zde narazili na soupeře ze své skupiny Soccer for Kids Dresdner, s kterým ve skupině remizovali 0:0. A ztráta v tomto utkání jim vzala lepší umístění ve skupině a hrát o 1-4. místo. 
Kluci začali dobrým náporem a brzy vedli 0:1. Ke konci zápasu však přišla slabší chvilka a srovnání. V úplném závěru domácí zahrávají trestňák, který proletí napříč vápnem a zapadá k zadní tyčce. Prohra 2:1 znamená konečné 6. místo. 
2. Tým se chystal na zápas o postup do finále, soupeřem nám byl vítěz druhé skupiny VFL Halle 96. V prvních minutách si vytváříme 2 velké šance, ale bez gólového efektu. Zápas je spíše taktický boj, nikdo nechce udělat chybu ve středu hřiště. Blíží se konec utkání, dlouhý centr ze strany do vápna, prohraný hlavičkový souboj a prohráváme. Zjednodušujeme hru dlouhými míči a v posledních sekundách máme vyrovnání na noze, ale míjíme branku v jasné šanci. Konec, a kluci budou hrát o 3-4. místo. 
Soupeřem v boji o medaili je jim tým pořádající tento turnaj  SC Dresdner 1898 U-13. Utkání začíná a za velké podpory prvního týmu a rodičů se ujímáme vedení. Domácí tým to však nevzdává a za podpory svých fanoušků a dalších týmů z Německa začíná pravá fotbalová bitva na hřišti a mimo hřiště velká fanouškovská. Domácí snižují, tlačí nás, ale odoláváme ze zajištěné obrany. Před koncem utkání ale začíná domácím pomáhat hlavní rozhodčí, kdy nám píská jakýkoliv kontakt jako faul, takže nám lítají do vápna samé vysoké míče. Ale paradoxně po jedné takové standartní situaci přecházíme do brejku a navyšujeme skóre. Hrací doba každého utkání byla 20-21 min. Blíží se konec zápasu, čas uplynul a hraje se stále dál. Končíme až v 25. minutě a propuká eufórie na hřišti. Bohužel domácí tým to po odpískání neunesl a odešli bez podaní ruky atd ze hřiště. Zato v našich řadách propuká nefalšovaná radost. 2. tým končí na 3.místě. 
Na turnaj jsme se vydali autobusem od společnosti PragoTour. Tímto jim děkujeme za dopravu. 
Děkuji Všem rodičům za podporu kluků během turnaje, byli jste perfektní.