Turnaj v Braníku „Hamr“

SPŘ roč. 2005

Sestava: Wolf J., Kudrna M., Vyjídák J., Riedl T., Matoušek D., Nguyen T., Lejsek M., Kočovský M., Láta N.

Zápasy:

Dukla JM – Lety 0:4 ( Výsledek vypadá hrozivě, ale nemusel být. Proměnit první dvě OBR šance v první minutě, asi by zápas dopadl jinak, ale hraje se na góly)

Dukla JM – V. Plzeň  1:0 (Z tohoto zápasu měli kluci strach, taktika byla dána. Nenechat ani centimetr volného prostoru, a hle, ono to šlo. Hezký zápas od obou týmů. Asi takto bych si přestavoval naší hru do budoucna)

Dukla JM – Vestec  0:0 (Hra na jednu branku, ale neproměňování šancí, jsme v brankovišti a i tak neproměníme, to nás stalo 3 body).

Dukla JM – Vršovice 1:3 ( Úvod zápasu výborný, gól a soupeře jsme drželi v dostatečné vzdálenosti od branky. Ale v půlce zápasu, nevím proč, kluci přestali dodržovat to, co jsme si řekli, vypouštění soubojů, neobsazování. A zákonitě z toho přišly tresty. Ukázkový příklad, když si začnou kluci dělat na hřišt,i co chtějí a dva hráči to vypustí, když jsou ve hře atd. Tak takhle nééééé. K tomu jsme si řekli své a v posledním zápasu se chtěli vrátit k poctivosti).

Dukla JM – Xaverov  0:1 (Po tomto zápase, pokud bychom vyhráli, mohli jsme celkově skončit třetí. Opět se budu opakovat, proměňování šancí, proměňování šancí. Co chceme více, sami x krát před brankářem a nic. Soupeř se dostal, ano dvakrát k naší brance a v posledních sekundách vstřelil gól).

Celkové 5. místo.

Shrnutí: Co se týče nasazení, tak až na jeden zápas bylo vše v pořádku. Teď musíme přidat k tomu fotbalovost. Kde jsme hodně zaostávali, bylo v individuální technice s míčem, na tomto musíme hodně zapracovat. Pochvala pro Josefa Wolfa (brankář), první zápasy v životě a myslím, že nezklamal, to samé pro Kočovského Matyáše, také první turnaj a Daniel Matoušek, který hrál také dnes poprvé za nás.