Turnaj proti neznámým soupeřům

Starší přípravka, ročník 2009

Hezké první a třetí místo na závěr roku 2018

Na závěr roku 2018 jsme odehráli další z turnajů na branickém Hamru, tentokrát v neděli, 09.12.2018. Opět se nám podařilo postavit dva týmy, tradičně žlutý a červený. Snahou bylo sestavit dva stejně silné týmy. Neodpustíme si poznámku, že ze všech soupeřů oba naše duklácké týmy předváděly nejfotbalovější projev a nastříleli spoustu krásných branek po neméně pohledných kombinacích. Červený tým sice ztratil hned v úvodním utkání body s dudáckými rivaly, zato pak zbytek turnaje doháněl, co se dalo, aby se vyšplhal až na pěkné třetí místo. Žlutý tým působil od začátku naprosto suverénním dojmem, ale v závěru turnaje už chyběla koncentrace a poslední zápas nám proti Ostré moc nevyšel. Nejlepším střelcem turnaje (sice po prohraném rozstřelu, ale jeho branky nikdo nezapře…) se stal pětigólový Pavel Tvrdek.

Velmi kvalitními výkony nás potěšili oba gólmani – Kuba Dovolil aAdam Zach. Středová řada žlutého týmu ve složení Tvrdek – Knápeknastřílela dohromady 9 ze 14 branek toho manšaftu. Svým výkonem také zaujal Luky Vlastníka Maks Hiduts. Ve velké osobnosti DJM rostou zkušení stopeři Honza VálekaDenis Nevdashov. Za velmi pilné včeličky a neoddělitelné duše našeho A-týmu považujeme mladíky Ondru Barťákaa Jíru Kakose. Zvedají se prudce nahoru i výkony Jáši Topičea zdá se, že konečně přestávají mít výrazné výkyvy. Uvidíme, co s týmem udělá vánoční zápasová pauza…

Sestava žlutýtým: Dovolil, Válek, Baleja, Tvrdek, Knápek, Hiduts, Kozlovskyj, Vlastník

Sestava červenýtým: Zach, Nevdashov, Kakos, Bártů, Topič, Foltýn, Kalmus, Vihan, Zemánek

Výsledky:

Zličín – BFV                                        0 – 2

DJM žlutá – DJM červená                 4 – 0 (Baleja 2x, Tvrdek 1x, Knápek 1x)

Ostrá – Dobřichovice                        3 – 0

Zličín – DJM žlutá                              0 – 4 (Tvrdek 3x, Vlastník 1x)

BFV – Ostrá                                        2 – 1

DJM červená – Dobřichovice            5 – 0 (Bártů 3x, Nevdashov 1x, Kakos 1x)

BFV – DJM žlutá                                0 – 1 (Baleja 1x)

Zličín – Dobřichovice                         2 – 0

DJM červená – Ostrá                         1 – 0 (Zemánek 1x)

DJM žlutá – Dobřichovice                 5 – 0 (Knápek 3x, Tvrdek 1x, Válek 1x)

BFV – DJM červená                           2 – 1 (Topič 1x)

Zličín – Ostrá                                     0 – 0

BFV – Dobřichovice                           5 – 0

DJM žlutá – Ostrá                              0 – 1

Zličín – DJM červená                         0 – 0

Pořadí Tým Výhry Remízy Prohry Vstřelené góly Obdržené góly Body
1. DJM žlutá 4 0 1 14 1 12
2. Brdský fotbalový výběr 2009 4 0 1 11 3 12
3. DJM červená 2 1 2 7 6 7
4. S. S. Ostrá 2 1 2 5 3 7
5. FC Zličín 1 1 3 2 6 4
6. Dobřichovice 0 0 5 0 20 0

Trenéři: Dovolil, Tvrdek, Knápek

Další turnaj v rámci zimní přípravy nás čeká až po Novém roce, konkrétně v sobotu, 05.01.2019.

Přejeme všem našim fotbalistům, jejich rodičům i prarodičům, tetám, strýčkům, sourozencům, bratrancům i sestřenicím, co nám celou podzimní část sezóny drželi palce, všem ostatním našim fanouškům a v neposlední řadě celé Dukle JM veselé Vánoce, úspěšný vstup do Nového roku a mnoho fotbalových, osobních i jiných úspěchů v roce 2019.

Děkujeme VŠEM, jste nedílnou součástí našeho týmu Dukla JM!!