Turnaj Neratovice – Byškovice

roč.09 5.6. 2016

Na tento celodenní turnaj jsme přihlásili 2 týmy, červený zkušenější  a žlutý méně zkušený ve kterém kluci sbírají první zkušenosti a zkoušíme i mladší ročníky. Od žlutého týmu jsme tudíž nečekali velké výsledky, skončil na posledním 16.místě, ale nutno podotknout ,že v utkáních o umístění  kluci bojovali a na poslední místo je odsunuli až dvě remízy a následné penaltové rozstřely. Od červeného týmu jsme očekávali ,že se poperou o přední příčky,kluci nezklamali. Především v zápasech o umístění nám dopřáli nervy drásající představení. Konečné 5.místo je parádní. Zařazení našeho brankáře Vládi Anděla do All Stars týmu to jen podtrhuje. V horké letním dni klobouk dolů před výkony všech hráčů i rodičů, děkujeme.

Žlutý tým:  Zach,Nevdashov, Forman, Oth, Vlastník,
Vamberský, Kalmus,Kapinos

Trenér:  Andělová

Červený tým: Anděl (G),  Tvrdek , Knápek, Meduna,Dovolil,