Turnaj na Hamru, 25.11.2017

Ročník 2009

Poklidný výsledkový střed

První fotbalový turnaj v rámci zahájené zimní přípravy na jarní část mistrovské soutěže jsem odehráli 25.11.2017 na Hamru v Braníku. Vyzbrojili jsme se na tento turnaj hned dvěma týmy, kdy oba předvedli spoustu hezkých fotbalových momentů, uhráli sympatické výsledky a odehráli 5 dramatických zápasů.

Sestava 1. tým (žlutí): McGinley, Meduna, Tvrdek, Enenkel, Baleja, Nedvěd, Forman, Černý, Kalmus

Výsledkově v této sestavě jsme měli určitě na víc, bezgólová remíza proti Liblicím nám pravděpodobně vzala možnost umístit se na bedně. Potěšilo vítězství zejména proti o hlavu větším klukům z Radošovic. Fotbalovější Vlašim a Xaverov nám nedali velkou šanci hrát vyrovnanou hru. Vyzdvihli bychom výborný výkon Kuby Meduny v brance, velmi bojovný výkon Báji, Marka Enenkela a Páji Tvrdka a statečné výkony kapitána Jordyho, Médi, Formíka, Černouška a Horyho.

Vlašim – DJM:                       3 – 0

DJM – Liblice:                        0 – 0

DJM – Radošovice:                2 – 1 (Tvrdek, McGinley)

DJM – Xaverov:                     1 – 4 (Tvrdek)

DJM žlutí – DJM modří:        3 – 1 (Meduna, Nedvěd, Forman)

Sestava 2. tým (modří): Shvets, Nevdashov, Válek, Zach, Volf, Bezouška, Topič, Carmine, Kozlovskyj

I zde byl velkou oporou brankář Honza Válek, výborným výkonem se v úvodním utkání proti Liblicím prezentoval kapitán Kirill Shvets. Odpovědný a spolehlivý výkon odvedl Denis Nevdashov. Ostatním poděkování za bojovnost a nasazení.

Liblice – DJM:                        1 – 2 (Shvets 2x)

Xaverov – DJM:                     7 – 0

Vlašim – DJM:                                   5 – 0

Radošovice – DJM:                3 – 0

DJM modří – DJM žlutí:        1 – 3 (Topič)

Trenéři: Tvrdek, Knápek

Na turnaji jsme po zásluze obsadili klidný střed tabulky, tedy 4. a 5. místo. Další fotbalový turnaj nás čeká opět na Hamru, a to v neděli 10.12.2017.