Turnaj jako na houpačce.

V Neděli 25. 2. 2018, odehrála naše mladší přípravka turnaj ve Zbuzanech.

Poměřili jsme síly s tradičními soupeři jako jsou fotbalové oddíly Xaverova nebo třeba Stodůlek a zároveň jsme měli možnost konfrontovat kvalitní týmy jako Mladá Boleslav nebo Vestec.

Hned první utkáni proti Aritmě, vykouzlilo našim hráčům i přítomným rodičům, úsměv na tváři. Dukla po dobrém výkonu zdolala soupeře 1:0. Pochvalu z tohoto zápasu si jmenovitě zaslouží brankář F. Bednář, který celý tým podržel dobrými zákroky a podporoval hru jako rozehrávač a samozřejmě střelkyně jediného gólu M. Juhásová, aktivní a bojovná jako vždy.

Druhý zápas už nám bohužel výsledkové potěšení nepřinesl. Vestec po aktivním začátku a nedbalosti našich hráčů dokázal rychle skórovat a Dukla měla co dělat aby se soupeřem držela krok. Nakonec patří velká pochvala celému našemu týmu, že zápas nevzdal a i přes nepříznivý výsledek, bojoval až konce. Obrat se však nekonal a zápas jsme prohráli 2:3.

Ve třetím utkání jsme narazili na nejkvalitnější tým a zároveň i pozdějšího vítěze naší skupiny, Mladou Boleslav. Opět se potvrdila naše slabina nedostatečné koncetrace v úvodu zápasu a než se všichni stihli rozkoukat, lovil brankář Dukly míč ze sítě hned několikrát. Tyto tězké zápasy nám ovšem ukazují na čem musíme zapracovat a kam až se můžeme posunout. Kosmeticky poupravil skóre F. Bednář a utkání nakonec skončilo porážkou 1:7.

Ve čtvrtém kole jsme narazili na Xaverov. Zápas se nesl v bojovnějším duchu a opět poodhalil potenciál pro zlepšení našich hráčů, konkrétně v soubojích 1 na 1. Xaverov nás přetlačíl a i přes dobrý výkon Šlézara který byl odměněn gólem, byl nakonec výsledek nepříznivý 1:2.

Pátý a poslední zápas jsme si vyloženě užili a po krátké, předzápasové, „taktické“ poradě jsme se domluvili, že se na hřište půjdeme bavit. Byla to přesně ta vyvážená kombinace zábavy a důslednosti jakou bychom rádi vídali i ve zbytku sezóny. Stodůlky jsme i díky dobrému výkonu brankáře B. Hybela, porazili 9:0.

Celkově Dukla skončila na 4. místě naší skupiny a timto bychom rádi poděkovali dětem i rodičům za účast.

Dukla – Aritma 1:0

Vestec – Dukla 3:2

Ml.Boleslav – Dukla 7:1

Dukla – Xaverov 1:2