Sestava:

1 hřiště : Briscejnová ,Pruher ,Hornek ,Vladyka ,Bartoš ,Novák ,Bednář ,Soukup ,Nováková

Trenéři : Hornek , Šturc

Hodnocení trenérů:

Dnešní turnaj hraný systémem 5+1 měl být komplet v naší režii i kvůli sestavě.Na poslední chvíli zrušil jeden ze soupeřů,takže se turnaje účastnilo jen 5 týmů.(FK Kolín ,ČAFC,Sk Roudnice nad Labem,Sk Slavia Jesenice a FK Dukla jm).

1/SK Roudnice nad Labem: výkon nebyl nikterak přesvědčivý a nebýt dvou vlastních gólů soupeře tak by byl bojovný asi do konce .Jinak ,ale výhra 4-1(Novák,Pruher 2x,Vlaydka)                        2/SK Slavia Jesenice:zde jsme jako v jediném zápase na hřišti dominovali a určovali tempo…Výhra 3-0(Nováková,Pruher2x)                                                                                                           3/ČAFC Praha: v tomto utkání nám nešlo nic,až posledních pět minut jsme začali tlačit,ale to už bylo pozdě.Prohra 2-1(Soukup)                                                                                                       4/FK Kolín : věděli jsme ,vzhledem k průběhu a výsledkům,že chceme li být na bedně musíme vyhrát.Hra byla vyrovnaná a definitivní rozhodnutí přišlo až v posledních minutách.Výhra 2-0(Soukup,Hornek)

Celkové hodnocení:Odvezli jsme si první místo,Franta si odvezl trofej nejlepšího střelce,ale hra nebyla nikterak přesvědčivá a nutno uznat kvality soupeřů .Zejména FK Roudnice předváděla krásný fotbal  a herní kombinace a naopak ČaFC vedena pouze vedoucí(bez trenéra) se nezdála být tak silná,ale bojovností si došla až na bednu.