Turnaj brankářské hvězdy

Ročník 2009

aneb zimní příprava jde do finále

V letošní zimní přípravě jsme se již po osmé sešli k fotbalovému turnaji, tentokrát hraném ve Zbuzanech v neděli, 18.02.2018. Celý turnaj byl poznamenán několika smutnými událostmi – ze soboty na neděli nám kvůli nemoci odpadli dva klíčoví hráči – Denis Nevdashov a Ondra Bártů. Do poslední chvíle jsme neznali soupeře, rozlosování, ani počet týmů v turnaji. I přes tyto překážky se kluci s nastalou situací vyrovnali velmi statečně…

Sestava DJM modrý tým: Forman, Foltýn, Černý, Ginley, Topič, Kakos, Bezouška, Oth

Fenomenální výkon Matyáše Černého v brance. Konečně se na obzoru objevuje a směle ve šlépějích Petra Čecha kráčí nový brankářský objev – Matyáš Černý. Předvedl nespočet fantastických zákroků a neméně geniálních rozehrávek brankáře, nevídané!! Bohužel výstavní přihrávky od brankáře nedokázali naši útočníci zužitkovat. Mile překvapil Honzík Bezouška, který se po dlouhé podzimní a zimní absenci dostává do formy z minulého léta. Jordy je již dnes nedílnou součástí a základním stavebním kamenem fotbalového týmu Dukly Jižní Město.

Výsledky:

DJM – Vestec             1 – 7 (Kakos)

DJM – Chomutov        0 – 4

DJM – Zličín                2 – 4 (Ginley, Bezouška)

DJM – Vlašim             2 – 2 (Ginley, Bezouška)

DJM – Stodůlky „A“   1 – 10 (Foltýn)

Sestava DJM žlutý tým: Tvrdek, Meduna, Ešner, Válek, Knápek, Dovolil, Baleja, Enenkel

Opět jedna smolná remíza nás stála umístění na bedně. Drtivé vítězství v úvodním utkání naše kluky namlsalo na nezdravou úroveň. Slabou náplastí bylo vítězství nad pozdějším vítězem celého turnaje – týmem z Psárů. Pája Tvrdek, i přes svou lehkou chřipku, se blýsknul hattrickem hned v prvním utkání. Honzík Válek byl jak utržený ze řetězu, bohužel, pouze v zápase proti Stodůlkám. Knapík – výborně!, zastřílel si v každém utkání, kromě posledního – stabilní výkon. Mára Ešner měl už i střelecky silnější turnaje, ale rozhodně nezklamal. Obecně – chybí nám tak 2 – 3 plavecká tempa k tomu, abychom se přehoupli přes nejvyšší vlnu, která nám stojí v cestě, a začali všechny soupeře bez výjimky stabilně porážet. Naši kluci na to rozhodně mají!!!

Výsledky:

DJM – Stodůlky „B“               11 – 1 (Válek 5x, Tvrdek 3x, Knápek 2x, Enenkel 1x)

DJM – Baník Sokolov             1 – 5 (Knápek)

DJM – Psáry                           6 – 2 (Ešner 2x, Knápek 1x, Dovolil 1x, Enenkel 1x, Válek 1x)

DJM – Jinočany                      3 – 3 (Ešner, Knápek, Baleja)

DJM – Admira                        1 – 4 (Meduna)

Trenéři: Tvrdek, Dovolil, Meduna