Turnaj Běchovice

Poslední akce sezóny 2015/2016

Sestavy:

ročník 2005: Berisha David, Vyjídák Jan, Kudrna Matěj, Matoušek Daniel, Nguyen Tuan Kiet, Lejsek Matyáš, Riedl Tomáš, Haišman Vojtěch,

Kočovský Matyáš.

ročník 2006: Vagenknecht Jan, Kapek Milan, Míka Matyáš, Štěpán Petr, Nováková Ema, Nguyen Filip, Pampurik Petr, Krameš Jakub, Obergruber Thomas.

Systém turnaje : každý s každým 1 krát 15 minut. (8 týmů)

Týmy: Sparta dívky A a B, Běchovice A a B a C, Botafogo Mělník, Dukla JM ročník 05 a ročník 06.

Shrnutí: Každý tým odehrál 7 utkání, klukům z 05 první čtyři zápasy vyšli parádně, kdy měli 10 bodů a vše směřovalo k umístění na bedně. Naopak klukům 06 úvod moc nevyšel. Byli bojácní a hra byla kostrbatá. Až do chvíle, kdy přišlo na řadu DERBY :-D. Jak už to tak bývá, tak mladší kluci porazili starší a myšlení a fotbalovost se mezi týmy vyměnila. Klukům 05 se přestalo dařit a zbytek zápasů už prohráli. Přesný opak u kluků 06, ty naopak všechny vyhráli.

Celkové umístění: ročník 2005 na 5.místě a kluci ročníku 2006 na 3.místě.

Individuální ocenění: nejlepšího brankáře dostal brankář/nebrankář  „David Berisha“, který chytal za tým 2005.

P.S. Tak tu máme konec sezóny, z mého pohledu velmi vydařené a pestré sezóny. Naši chlapci a dívka mají další velký krok ve své fotbalové kariéře. Je příjemné vidět, jak se všichni oklepávají s každým dnem v Dukle JM. Rostou a budují v sobě lidského a sportovního ducha. Je také vidět, že všechny fotbal baví a berou ho jako součást svého života. Proto bych chtěl poděkovat všem rodičům za aktivní přístup k nabitému programu, který Dukla JM obnáší.

Podzimní část byla na rozkoukání. V jarní části se domnívám, že byla hra o hodně kvalitnější. Dnešní turnaj v Běchovicích nám ukázal, že jdeme správným směrem. Nepočítejme výsledky, ale koukejme na hru samotnou. My a dívky Sparty jsme se snažili hrát fotbal po zemi od branky. Ostatní hráli dlouhé míče na sílu bez fotbalovosti. Tohle my nechceme!! Nenechme se tedy do budoucna odradit výsledky a držme se naší hry Dukly JM, kterou se klukům snažíme dát. Časem se ukáže, kdo jde správný směrem.