Tři dny dva zápasy

Fk Dukla jm : Motorlet Praha 16: 13(8:8)

Hřiště 1:Pruher ,Hornek ,Vladyka ,Hrdlička ,Poustka ,Novotný ,Bartoš ,Zouhar  (8-8)

Hřiště 2: Briscejnová , Novák ,Bednář ,Stříbrský , Soukup,Koptiš , Bakalík ,Zlámal (8-5)

Trenéři:Hornek ,Šturc

Hodnocení trenéra:

Čekal nás druhý velmi těžký zápas během tří dnů ,do něhož jsme krom jednoho zraněného hráče ,nastoupili komplet.Musím všechny kluky pochválit za bojovnost a urputnost i za morálku,kterou v takto těžkém zápase dokázali udržet.Na prvním hřišti se hrálo nahoru dolů a po dvou prvních čtvrtinách které jsme vyhráli a změně stran kdy jsme pak naopak další dvě čtvrtiny prohráli , byl výsledek vyrovnaný.Naopak druhé hřiště se dnes konečně probudilo a vítězstvím jak v první tak druhé polovině nám zachránilo celkovou výhru.Soupeř hrál velmi tvrdě,místy za hranou a tak spousta hráčů odcházela ze hřiště z různými,doufám že ne vážnými,zraněními.Díky rodičům za hlasitou podporu.