Třetí postup A mužstva dospělých v řadě!!!

To co se podařilo A týmu dospělých opravdu nemá obdoby.

Před třemi lety jsme si uvědomili, že výkladní skříní každého oddílu je mužstvo dospělých. To naše hrálo tehdy druhou třídu a tak jsme se rozhodli, že s tím něco provedeme, aby jednou naše děti nemusely začínat od začátku. Společně s Martinem Lafkem jsme vytvořili tým, o kterém se hovoří po celé Praze, což je pochopitelné, komu se podaří postoupit třikrát v řadě. Prezentujeme se technickým fotbalem plným pohybu a 1. B třídu jsme vyhráli s přehledem. Nejlepším střelcem týmu se stal Martin Lafek, nejznámějším byl bývalý reprezentant Luděk Zelenka, nejlepším hráčem byl, z mého pohledu Michal Preisler, nejzkušenějším Karel Kristen, nejrychlejším byli Honza Vrátil a Petr Sýkora ml., nejzodpovědnějším byl pilíř obrany, kapitán Rosťa Kohoutek, nejmladším byli Kuba Lafek a Petr Hulínský-oba naši krajní obránci, kterým ještě nebylo 18 a jsou velkým příslibem, největším překvapením byl uzdravený, rychlý a sebevědomý Maty Lafek, největším smolařem byl věčně zraněný, nadějný útočník Kuba Urban, nejtechničtějším hráčem byl geniální Jirka Janoušek, nejkonfliktnější byl zkušený, důrazný Petr Rabenseifer, nejlepší tréninkovou docházku měli poctiví Zizu Pýcha a rychlík Tomáš Novotný a v bráně se kymácel (buď ho to trefilo nebo ne) Mára Gruša. Dobrou dvojku mu dělal Venca Kotrba. Tomu všemu „veleli“ Petr Sýkora-trenér a asistent trenéra Petr Hulínský st.

Společně jsme vytvořili tým, který byl nejlepší v soutěži a zaslouženě postoupili.

Děkuji všem hráčům za odvedené výkony. Doufám, že přes prázdniny nebereme síly a budeme štikou 1.A třídy.

Petr Sýkora trenér