Tréninková utkání

FK Dukla JM 2009 – FK Dukla JM 2008

V pátek, 13.10.2017 jsme odehráli dvě tréninková utkání. Na jednom hřišti si to polovina našeho týmu rozdala proti klukům a holkám ročníku narození 2008, na druhém hřišti jsme premiérově přivítali mladé talenty ročníku 2010. V obou utkáních se bylo na co dívat, padla spousta gólů, akce střídala akci a viděli jsme nemálo hezkých fotbalových momentů.

Sestava: Carmine, Nevdashov, Forman, Dovolil, Válek, Shvets, Enenkel, Ešner, Černý, Nedvěd, Knápek, Tvrdek

Velmi vyrovnané utkání naši kluci tím nejtěsnějším poměrem nakonec prohráli, ale soupeři jsme dali opravdu zabrat a jeho vítězství se nerodilo snadno. Střelecky nezastavitelný Ešny zaznamenal polovinu gólů našeho týmu. Byla to pro naše borce další neocenitelná zápasová zkušenost.

Výsledek:       9 – 11

Branky: Ešner 4x, Enenkel 2x, Válek 1x, Nevdashov 1x, Carmine 1x

Trenér: Tvrdek

FK Dukla JM 2009 – FK Dukla JM 2010

Sestava: Zach, Topič, Kakos, Ginley, Kozlovskyj, Volf, Trůta, Zouhar, Bártů, Hoang

Hezký zápas okořeněný hezkými góly na obou stranách. Sice mladší, ale hbitější a techničtější soupeř nám činil chvílemi veliké problémy. Na naše vítězství jsme se rozhodně hodně nadřeli a průběh utkání moc neodpovídá výsledku. Skóre 2 – 2 z poslední čtvrtiny je předzvěstí toho, že nás příští pátek čeká opět velice silný soupeř.

Výsledek:       18 – 8

Branky: Volf 6x, Kakos 2x, Zouhar 2x, Ginley 2x, Trůta 2x, Bártů 1x, Kozlovskyj 1x, Zach 1x, Topič 1x

Trenér: Knápek