Tradiční turnaj na konci sezony se povedl

„Dukla Mini Cup 2016“  Stříbrná medaile

Každý rok, vyjíždíme na konci sezóny na tradiční turnaj mladší přípravky k dceřinému oddílu FK Dukla Praha, letos to byl ročník 2007. Systém turnaje – dvě skupiny po 4 týmech. Podle umístění ve skupině, se dále hraje o umístění. Hrálo se souběžně, na dvou hřištích 2 krát 12 minut. Jako již tradičně jsme jeli všichni společně Městkou hromadnou dopravou. Kluci byli natěšení, ale také v očekávání, jak jim to půjde.

Zúčastnili se:

Realizační tým: Petr Bednář, Vilda Řehoř a Daniel Obergruber

1. hřiště: Vagenknecht Jan, Bednář Petr, Koptiš Tomáš, Nováková Ema, Novák Jan, Kendra Adam, Obergruber Thomas – (trenér Bednář Petr)

2.hřiště: Matoušek Marek, Razesberger Matyas, Hornek Lukáš, Poustka Lukáš, Bulíř Lukáš, Soukup Jakub, Forejt Jan – (trenér Vilda Řehoř)

1.zápas – FK Dukla JM – Sparta Praha r.08  – (12:5)

2.zápas – FK Dukla JM – Bohemians 1905 –  (6:8)

3.zápas – FK Dukla JM – Ruzyně – (16:2)

Postoupili jsme z druhého místa a čekal nás zápas s vítězem druhé skupiny o postup do finále. FK Dukla JM – FK Dukla Praha  (9:6) postup do finále. Zápas byl napínavý až do posledních sekund.

Finále:

FK Dukla JM – Bohemians 1905  4:4  (na penalty 2.3). Úvod zápasu nám vyšel na obou hřištích perfektně, ale postupem času nás Bohemians dotáhla a vedla. V závěru se nám podařilo vyrovnat a šlo se na penalty. Tři střelci na každé straně. V brance Jan Vagenknecht, který byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Soupeři začali jako první. První čtyři střelci suverénně proměnili. V poslední sérii, Honza těsně nechytl penaltu a my museli dát za každou cenu. Bohužel se nestalo a brankář Bohemians chytá a my končíme na krásném druhém místě. Ukáplo pár slziček, to už k tomu patří a šlo se předávat ocenění. Cesta nazpátek byla veselá a na konci odměněna zmrzlinou 🙂

Chtěl bych všem klukům poděkovat, za přístup a chovaní během celého turnaje. Dále FK Dukle Praha za jejich organizaci. Trenérům Vildovi Řehořovi a Petru Bednáři poděkovat za vedení týmů.