Těžký soupeř konečně zdolán

Dukla JM – Fotbalová akademie

Ročník 2009

Ke třetímu letošnímu mistrovskému utkání jsme se sešli v sobotu, 21.04.2018 na Mikulce. Počasí nám extrémně přálo, zápas se odehrál za vysokých teplot, pro duben neobvyklých. Po dvou porážkách v úvodu jara naši kluci konečně zabrali a porazili přesvědčivým výsledkem soupeře, kterého ve své historii dosud neporazili. Na obou hřištích se předváděl pohledný fotbal, padaly krásné branky. V závěru utkání začal soupeř pro něho hrozivý výsledek trochu stahovat, nicméně dukláčci si vítězství již s přehledem pohlídali a řádně oslavili historický úspěch.

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Bártů, Knápek, Tvrdek, Ešner, Nevdashov, Volf

Gólově tým táhl Marek Ešner, ale utkání kluci odjezdili nad rámec svých možností úplně všichni. Hattrickem se blýskl Denis Nevdashov, dorážkami z pravého místa a v pravý čas poslal soupeře na kolena. Volfíčekjezdil po celé ploše opět jako motorová myška, po mdlých výkonech v zimní přípravě z něho máme zase velikou radost.

Výsledek: 14 – 13 (4 – 2, 5 – 3, 4 – 3, 1 – 5)

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Válek, Baleja, Enenkel, Topič, Nedvěd, Kakos

V týmu se nám rodí nový velký střelec – Míša Nedvěd. Jeho tah na branku a hlad po gólech je opravdu úžasný. Fotbalovou techniku by na vysoké škole mohl vyučovat Jáchym Topič. S potěšením můžeme sdělit, že na tomto hřišti si dal alespoň jeden gól úplně každý hráč a za hezké fotbalové představení a vysoké nasazení všem klukům moc a moc děkujeme!

Výsledek: 17 – 10 (4 – 2, 6 – 2, 3 – 4, 4 – 2)

 

Celkový výsledek: 31 – 24

 

Branky: Nedvěd 6x, Ešner 5x, Baleja 4x, Tvrdek 3x, Nevdashov 3x, Volf 2x, Dovolil 2x, Topič 2x, Válek 1x, Kakos 1x, Enenkel 1x, Knápek 1x

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek, Meduna, Dovolil

 

Možnost potvrdit narůstající výkonnost a formu budou mít naši kluci v dalším mistrovském utkání v sobotu, 28.04.2018, od 9:00 hod. proti Motorletu na jeho hřišti.