Težknou nám nohy

MŽ „A“ U-13

Zimní liga Nebušice

FKDJM : Nebušice „A“  3:7 (1:3)

Sestava: Kulhavý, Bednář, Novák, Stříbrský, Vladyka, Kapek, Krameš, Němec, Rypota, Novotný, Bartoš, Nguyen M., Poustka, Prüher, Míka.

Střelci: Rypota, Němec, Prüher

Shrnutí: Předešlý den jsme odehráli pozitivní utkání na zimní lize v Libni a dnes jsme nastoupili na zimní lize v Nebušicích. Oba zápasy byly v našem podání jako den a noc. Ve všech činnostech jsme byli o krok pozadu, nechtělo se nám běhat, bojovat o míče atd. Těžko dneska nějakou činnost pochválit, běhali jsme po hřišti bez nápadu, nasazení, chuti hrát fotbal. Některé situace byly až komické, co jsme dokázali na hřišti vymyslet a když k tomu přidáme přihrávky našich obránců přímo na nohu útočníkům soupeře, pro které už nebyl problém při samostatných nájezdech proměňovat své šance, těžko se z takových situací tým zvedá. Dali jsme šanci všem zdravým klukům, aby měli herní vytížení stejné z obou dnů. Nutno uznat, že kluci hrají tři týdny v kuse dva zápasy za víkend, k tomu hrubá příprava, tak nám těžknou nohy. Tímto nám tento kondiční blok končí a najíždíme na herní věci s herní činností jednotlivce.