Těsná prohra po bojovném výkonu

Mladší přípravka 2008

Utkání 2 týmů z čela tabulky slibovalo vyrovnaný a dramatický souboj. Očekávání se naplnilo. Takto těsný výsledek je v této kategorii do značné míry pouze otázkou štěstí.

FK Admira Praha vs. FK Dukla JM 19:18

1.hřiště: 6:10 (3:4)

Sestava: Danča Bednářová (B), Ríša Volf, Max Šefraný, Maty Kuboš, Matyáš Cabala, Matouš Bryscejn, Vojta Klápa.

Branky: Matouš 2, Vojta 2, Ríša, Matyáš.

Konečně jsme mohli změřit síly s opravdu kvalitním soupeřem a poznat co to je, když máš obránce neustále na zádech, když se hraje do těla a nevypustí se jediný souboj. Ve všech těchto zkouškách kluci s Dančou v brance obstáli, vydali ze sebe maximum a v určitých pasážích zápasu jsme Admiru přehrávali a drželi pod tlakem.

Abychom na prvním hřišti v odvetě na jaře vyhráli, bude potřeba více rychlejších přihrávek a přesnější koncovka, neboť jsme spálili hodně šancí a o hodně míčů přišli při zbytečně „přetažených“ individuálních akcích.

2.hřiště: 9:12 (4:7)

Sestava: Matěj Jizba (B), Ondra Smolík, Jonáš Topič, Laura Šefraná, Kuba Kohout, Máťa Čapek, Denisa Cabalová, Vládík Anděl.

Branky: Jonáš 8, Ondra 2, Denisa, Kuba.
Kluci s Deni odehráli výborný zápas, který byl hodně tvrdý a náročný. Náš tým vedl svými góly Jonáš a vzadu výborně hrající Ondra. Ale i ostatní se prali o každý míč a nic nenechali soupeři zadarmo, což mně velmi potěšilo. Jenom škoda poslední čtvrtiny, kterou jsme prohráli 2:5 (což se projevilo nakonec i do výsledného součtu), neboť jsme byli po celý zápas lepším týmem a výhru jsme si zasloužili.

Jen tak dál a nepolevovat.