Těsná prohra

MŽ U-12/U-13

FKDJM „A“ : Dukla Praha 2:3
(0:0)

Sestava: Vagenknecht, Bednář, Kavan, Novák, Koptiš, Poustka, Obergruber, Stříbrský, Ondrášek, Szef, Bílý, Cabala, Bakalík, Zouhar, Prüher.

Střelci: Obergruber 2x

Shrnutí: Poslední podzimní utkání o čelo tabulky Pražského přeboru jsme bohužel nezvládli a naopak nám ukázalo naše slabiny. Po zápase jsme si s kluky o těchto nedostatcích povídali a sami je uznávali, což je dobrý impuls do další práce. Máme se ještě hodně co zlepšovat. Takže přes zimní přípravu máme na čem pracovat.
První minuty naznačili, že to dnes nebude lehké a myslím, že kluci měli příliš přehnaný respekt k soupeři. První poločas se hrál spíše mezi vápny bez vyložených šancí a týmy hrozili jen střelami z dálky. Kluci si v poločase říkali, že se se soupeřem dá hrát. Ale nástup do druhého poločasu měli rozhodně lepší hosté. Brzy nám vstřelili branku a o chvilku později druhou. V ten moment jsme se probudili a začali se dostávat i my do šancí. V polovině druhého poločasu jsme dostali třetí branku a zdálo se, že je po utkání. Udělali jsme změny v sestavě a začali hosty více zlobit. Konečně jsme se také trefili a hosty tlačili a vytvářeli si i další šance. Přišla další branka na 2:3. Připravili jsme si další šance, ale v těchto momentech se ukazovali naše slabiny (první dotek, zpracování míče).  Snížení přišlo bohužel 2 minuty před koncem zápasu, kde jsme už další šanci neměli.
Některé kluky mohu pochválit za dnešní výkon, ale naopak některé pokárat za jejich bojácnost.
Podzimní část tedy končíme na pěkném 2. místě.