Těsná prohra

Dukla JM, tým B – Slovan Bohnice

Ročník 2009

Ve třetím kole mistrovské soutěže našeho B-týmu jsme v poprvé okusili výhody domácího hřiště. V sobotu, 22.09.2018, jsme na Mikulce přivítali Slovan Bohnice. Po velice vyrovnaném boji, který byl napínavý od začátku až do samotného konce, jsme soupeři podlehli 4 – 8.

Sestava: Zach, Černý, Kakos, Kozlovskyj, Foltýn, Topič, Zemánek

V utkání musíme vyzdvihnout několik kvalitních výkonů – jednak to byl brankář Adam Zach, který až na pár drobných chybiček v rozehrávce předvedl v brance stabilně kvalitní výkon a byl týmu jednoznačně oporou. Celou hru řídila a útok rozehrávkou zásobovala obranná dvojice Maty Černý – Jirka Kakos. Tito dva borci odjezdili zápas velice odpovědně na hranici svých možností. Hezkým premiérovým gólovým zápisem přispěl k důstojnému výsledku i Karlos Kozlovskyj. Jáchym Topič Topidloodehrál utkání s bolavým kolenem a na herním projevu to bylo znát. Když pomineme nedisciplinovanost Kuby Foltýna, který přispěl do utkání dvěma zásahy, tak i on byl jedním z tahounů týmu. Premiérové utkání v dresu Dukly JM toto bylo pro Domíka Zemánka, novou, vycházející fotbalovou hvězdičku našeho klubu.

Výsledek: 4 – 8 (1 – 2, 0 – 1, 3 – 3, 0 – 2)

Branky: Foltýn 2x, Kakos 1x, Kozlovskyj 1x

Trenér: Tvrdek, Dovolil

V příštím kole jedeme snad už konečně pro vítězství na hřiště posledního celku soutěže – fotbalové akademie ELFA. Utkání se uskuteční v pátek, 28.09.2018 od 10:45 hod. v ulici Socháňova, Praha 5.