Těsná porážka

FK Dukla JM – Motorlet Praha

Ročník 2009

V dnešním utkání se naší slabinou ukázala být jednoznačně hra v bráně. Jinak naprosto vyrovnaný zápas, kdy jsme místy měli i územní převahu, se nám nepodařilo podpořit vyrovnaným výkonem brankářů. Všichni kluci v poli dřeli, snažili se plnit taktické pokyny, soupeř chvílemi zaostával rychlostně i kondičně. Problémy nám činili opět hráči protivníka, kteří měli výškově navrch. Dva z našich hráčů navíc stále trápily následky podzimního nachlazení.

Sestava 1. hřiště: Válek, Bártů, Knápek, Tvrdek, Nevdashov, Ešner

Honza Válek byl oproti minulému mistrovskému utkání jako vyměněný. Předvedl naprosto koncentrovaný výkon. Nadstandardní výkon ukázal také Ondra Knápek, který lítal po celém hřišti jako motorová myš a jako jeden z mála se dokázal dostat do brankových příležitostí, kdy, bohužel, minimálně 5 šancí trestuhodně „zazdil“. Na velmi hezký výkon z minulého víkendu navázal Denis Nevdashov, který hrál ukázkově do těla a vyšších hráčů soupeře se vůbec nezalekl. Houževnatým a srdnatým výkonem se prezentoval i Ondra Bártů.

Sestava 2. hřiště: Vrána, Meduna, Dovolil, Enenkel, Topič, Kakos

Vojta Vrána předvedl několik hezkých rozehrávek od branky, kdy spoluhráče poslal přímo do gólové šance. Kuby Meduny bylo po celém hřišti plno, trochu ho trápila zbrklost, ale určitě patřil k nejlepším. Ostatní bojovali ze všech sil, nicméně chyběla určitá kreativita a klid při přechodu do útočné fáze hry.

Výsledek: 20 – 27

Branky: Meduna 5x, Kakos 2x, Tvrdek 2x, Enenkel 2x, Válek 2x, Nevdashov 2x, Ešner 2x, Dovolil 2x, Knápek 1x

V příštím kole se chystáme na silný Braník a rádi bychom navázali na hezkou zápasovou sérii proti tomuto soupeři, kdy jsme dosud vždy získávali plný počet bodů.

Trenéři: Tvrdek, Knápek