Tak málo chybělo…

Ročník 2009

Turnaj ve Zbuzanech

V neděli, 21.01.2018, jsme se letos poprvé podívali do Zbuzan a snad kromě nemocného Kuby Meduny a Ondry Bártů jsme do dvou týmů poskládali to nejlepší, co máme. V týmu nám trochu klesá disciplína, někteří hráči chodí permanentně pozdě a nestihnou se pořádně rozcvičit, jiní, asi pro jistotu, nepřijdou bez omluvení vůbec. Proti těmto nešvarům zavedeme do budoucna opatření, nic z toho nepatří k sounáležitosti s týmem. Do dalších zápasů, ať již turnajových či mistrovských, budou nominováni pouze ti hráči, kteří mají o fotbal a o duklácký tým skutečný zájem.

Sestava DJM žlutý tým: Tvrdek, Knápek, Ešner, Dovolil, Nevdashov, Válek, Baleja, Enenkel

Kluci nevyhráli turnaj pouze svou nedisciplinovaností. Dlouhodobě nás trápí velké výkyvy brankářů. Do formy se pomalu dostává Marek Ešner a dnes, ve velké pohodě hrající Pavel Tvrdek. Karel Baleja se k naší velké radosti blýsknul dvěma rychlými góly a dnes to pálil hlava nehlava, levačka – pravačka. Bájovi se velmi zlepšuje jeho – snad můžeme již říci – dříve špatná střelba.

Výsledky:

DJM – Stodůlky A                  3 – 2 (Ešner, Válek, Tvrdek)

DJM – Admira                        2 – 8 (Tvrdek, Ešner)

DJM – Vlašim                         7 – 1 (Ešner 3x, Baleja 2x, Tvrdek, Dovolil)

DJM – Dolní Břežany             1 – 2 (Enenkel)

DJM – TJ Pátek                       3 – 0 (Ešner 2x, Knápek)

Sestava DJM modrý tým: Foltýn, Volf, Topič, Kakos, Vrána, Nedvěd, Černý, Bezouška

Bez ohledu na výsledky nám obrovskou radost dělá stále se zlepšující Jáchym Topič. Předvádí parádní techniku a kličkovanou podpořenou narůstající kondicí. Odpovědný, klidný a spolehlivý výkon předvedl kapitán Jirka Kakos. Vzornou agresivitou a famózním tahem na branku se prezentuje Míša Nedvěd.

Výsledky:

DJM – Stodůlky B                  6 – 3 (Topič 3x, Nedvěd 2x, Kakos)

DJM – Junior Chomutov        0 – 5

DJM – Kutná Hora                 2 – 7 (Volf, Kakos)

DJM – Zličín                            2 – 5 (Topič, Nedvěd)

DJM – Psáry                           1 – 6 (Nedvěd)

Trenéři: Tvrdek, Knápek

Příští týden v neděli, 28.01.2018, nás čeká lednová přátelská generálka na třech hřištích proti tradičnímu soupeři – nedaleké Uhříněvsi.